Jump to content
IGNORED

Eurocup 2013/14


BarryWhite

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    14

  • Giggsy

    7

  • darkonet

    6

  • goofs

    5

Milina je gledati timove kao Valensija gdje nema nijedne zvijezde, niko se ne ispucava već se igra timska košarka se velikim brojem dodavanja u svakom posjedu.

Link to comment

Videlo se i u Beogradu da Uniks tesko igra protiv agresivne odbrane samo sto, za razliku od Zvezde, Valensija ima kvalitet da napadom podeblja taj kapital iz jake odbrane i napravi rezultat. Uniks je bez Kajmakoglua sasvim druga ekipa jer Harangodi, a narocito Antipov, nisu ta klasa ali su se svejedno posteno obrukali u prvom poluvremenu. Valensija im je na kraju poluvremena za 6 sekundi sutnula trojku tako sto je Lafajet ostao sam kao duh, odbrana nidje veze.

Edited by harper
Link to comment

Em su bolji tim, em im je samopouzdanje skocilo do neba posle Realovog skalpa. Taman im se sve poklopilo da ugaze Unics veceras

Edited by Giggsy
Link to comment

kako s ove tacke gledista cudno izgleda da su ovi mecevi mogli biti druga sansa za zvezdu. mislim da u trenutku ispadanja od uniksa niko nije dovodio u pitanje plasman preko aba lige.

 

edit: uniks je dva puta dobio valensiju u grupi u pravim takmicarskim utakmicama (porazeni se ukrstao s himkijem), tako da je pitanje koliko su stvarno bolji tim, koliko tempiranje forme, povrede...

Edited by Timmi
Link to comment

kako s ove tacke gledista cudno izgleda da su ovi mecevi mogli biti druga sansa za zvezdu. mislim da u trenutku ispadanja od uniksa niko nije dovodio u pitanje plasman preko aba lige.

 

edit: uniks je dva puta dobio valensiju u grupi u pravim takmicarskim utakmicama (porazeni se ukrstao s himkijem), tako da je pitanje koliko su stvarno bolji tim, koliko tempiranje forme, povrede...

 

U ovom trenutku i mislim. Gubili su oni dvaput i od Olimpije ove sezone, ali forma je ocigledno odlicno tempirana za zavrsnicu, narocito jer su sve vreme drugi u ACB ligi

Edited by Giggsy
Link to comment

ma uniks je u evidentnom padu forme. koliko god mi kukali na drugu utakmicu, oni vjerovatno ne bi prosli ni zvezdu da zizis nije odigrao atipicno dobru sutersku utakmicu.

Link to comment

Sta ti je kosarka. Zvezda na tucu, buku, galamu, juris i muku nekako iscedi 11 razlike protiv Uniksa a Valensija ih celu utakmicu gazi, unistava, presavija, razvaljuje i na kraju ih dobije sa 13 razlike. Jos bi bilo tacno 11 da sudije nisu progledale kroz prste Spancima ovaj faul na Harangodiju.

Link to comment

ovo vec daje realnu sansu unicsu, pogotovo ako pogledamo rezultate njihove poslednje tri utakmice kuci:

zvezda +17, himki +17, lokomotiva +21...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...