Jump to content
IGNORED

Smrt fašizmu!


Muwan

Smrt fašizmu!  

82 members have voted

  1. 1. Koliko je fašizam realna pretnja po Srbiju?

    • Nije realna pretnja, to kod nas ne može da bude
      4
    • Izdržaćemo u okviru standardnih 10% podrške biračkog tela raznoraznim fašistima
      30
    • Sad je malo izraženiji zbog sveopšte krize ali biće bolje čim ekonomija živne
      32
    • Kako bude drugima, biće i Srbiji
      25
    • Iza svega toga stoje Amerikanci
      3
    • Totalni mrak, nacistički marševi, logori, odredi smrti, i svi će se praviti da nemaju pojma šta se dešava
      10
  2. 2. ... a koliko po svet u globalu?

    • Nije realna pretnja, čovečanstvo ima dovoljno mozga da mu se odupre
      5
    • Svet će se uglavnom držati u okviru onih 10%, tu i tamo možda bude nekih ekstrema ali to je njihov problem
      24
    • Manje krize = manje fašizma
      32
    • Demokratija će opstati kao forma ali će njome na finjaka upravljati fašističke ideologije
      24
    • Kao i prethodne globalne pošasti, i ova će krenuti iz šatro "kolevke" tj. Evrope
      13
    • Globalno ludilo, domino fekat, masovna istrebljenja, a po završetku istih zvižduckanje uz "omaklo se, slučajno, niko nije kriv"
      9


Recommended Posts

Izložbu podržao House of Terror, Budapest  :lolol:

 

Baš hteo da pomenem, ladno skrolujem da vidim da li su tu i naravno jesu.

Link to comment
  • Replies 660
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    77

  • kim_philby

    50

  • Otto Katz

    30

  • Прслин

    29

Ти комуњаре доживљаваш као хипи заједницу у којој су се интеретникејшл парови држали за руке и са венцем цвећа на глави проскакутали кроз светски рат и послератне године и на основу тога оптужујеш све њихове противнике да су им руке крваве до рамена.

 

 

ne znam za njega, ali ja nemam potrebe da zamišljam "komunjare", sećam ih se iz svoje porodice. Klali nisu, ali su ubijali okupatore.

Link to comment

Ти комуњаре доживљаваш као хипи заједницу у којој су се интеретникејшл парови држали за руке и са венцем цвећа на глави проскакутали кроз светски рат и послератне године и на основу тога оптужујеш све њихове противнике да су им руке крваве до рамена.

 

Не, нису комуњаре учествовале у националним сукобима јер су они хоризонтални. Комуњаре су клале вертикално, по класама. 

 

 

Jebiga, morao je neko i da počisti govna u Blajburgu, hipici to sigurno ne bi mogli, a ovi tvoji su, da prostiš, bili govna,

Edited by Turnbull
Link to comment

ne znam za njega, ali ja nemam potrebe da zamišljam "komunjare", sećam ih se iz svoje porodice. Klali nisu, ali su ubijali okupatore.

Sta tu ima da se prica, sve go koljac, krvolok i antihrist, od zla oca i jos gore majke.

Evo, moji, na primer.

 

06_zps78913e33.jpg

Link to comment

tebi se pesma evrovizije dopala zbog zene cetnika iz austrije, priznaj!

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

 

Нисам гледао наступ, само сам видео слике и делује превише крхко да би носила пушку. Евентуално би могла неки пи-ар у Лондону да одради за наше.

 

ne znam za njega, ali ja nemam potrebe da zamišljam "komunjare", sećam ih se iz svoje porodice. Klali nisu, ali su ubijali okupatore.

 

Мали ти је узорак да би га подигао на ниво правила. Наравно да је било пуно поштених људи који су се борили за слободу и идеале и у партизанима, али су многима од њих командири били неки В. Ковачевићи и Ј. Капичићи, а многима од тих поштених је и неко од будала са друге стране заклао неког из породице, па је онда кренула освета. Мислим да је мало наивно тврдити да једна страна у крвавом грађанском рату који је трајао паралелно са борбом против окупатора није крвавила руке и невиним жртвама. 

 

 

Jebiga, morao je neko i da počisti govna u Blajburgu, hipici to sigurno ne bi mogli, a ovi tvoji su, da prostiš, bili govna,

 

За чишћење гована™ се у последње време главе вишегодишње робије.

Link to comment

ja sam ubedjen da niko posle banderista, crnostotinasa, bobanovaca i bling-bling cetnika ne moze zaista da ima lose misljenje o partizanima. ovo se praslin koprca. na kraju krajeva ovo pise jedan rvatski partizan dok srpski cetnici trce na kurcoljub u zagreb.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Izvini, Prsline, ako sam te uvredio, nisam imao nameru, stvarno. Ali sam prosto poludeo od ovih idiota, Bećković ovde, Baldasar tamo, Eplbaum po Amerikama, svi pevaju istu pesmu, antifašizmom krunišu fašiste. Nek se nose svi u kurac.

Link to comment

Ма, ниси ме увредио побогу.

 

Што се изложбе тиче, мене помало брине што је праве баш ови људи. Знам пар њих са овог списка (не и Бећковића ;) ) и сви редом су заклети антифашисти и/или левичари. Већина коју знам су и скроз ОК људи и не верујем да би због кинте појели говно, односно радили против својих уверења, тако да очекујем нешто што ће пре изнервирати мене него вас. :)

Link to comment

Pa da, recimo poznati levičar Nj.K.V.

 

Ne znam šta ti brojiš u levičare, ja ovde pored nacoša vidim samo još i tzv. drugosrbijance. Pa ako ti je to levica, onda okej.

 

Najlevlje je tu Laza Stojanović.

Link to comment

Морам још једну ствар да додам, важна је па је пишем ван едита: замислио сам се мало око тога што си помислио да би твој став о Блајбургу могао да ме увреди. 

 

Шта се у ствари тамо десило? Гомила оних који су изгубили рат (фашиста и нациста и њихових сарадника), заједно са некима који су рат изгубили само на подручју Југославије (антикомуниста) је нагарила у бежанију од победника. Победници (партизани) су их стигли и побили. Разлог што су их побили је једноставан: бежали су, значи да су криви. 

 

У неком идеалном свету све би њих похватали, па би им судили, па би се адвокати о јаду забавили. Али, такве ствари се не дешавају у правом свету. Ми говоримо о неким принципима, рачунамо људске односе као да се дигитроном све то да израчунати а онда осуђујемо и бацамо камење на све што није савршено. Не иде то тако.

 

Шта хоћу да кажем? Разумем људе који су побили усташе, четнике и кога све не код Блајбурга. Волео бих да је било другачије јер би био бољи свет, али разумем некога ко четири године крвари, коме страдају пријатељи, ко је са друге стране нишана и ко коначно стигне тог свог архинепријатеља. Па наравно да ће да их побије, јок него ће да глуми цивилизацију. Исто тако разумем и Албанце који су убијали заробљене српске полицајце, Србе који су убијали заробљене војнике Насера Орића, војнике Насера Орића који су убијали заробљене Србе... Бескрајно ми је жао или ми је бескрајно срамота што је било како је било, али разумем.

 

Оно што никако не разумем је убијање жена и деце и не разумем логоре. Блајбург ни са једним ни са другим, колико знам, нема везе. 

 

Дакле, добар део људи који су убијени тамо јесу били говна. Али, са њиховом смрћу је умрла и могућност да се у новонастајућој ФНРЈ, односно СФРЈ, поштују људска права.

Link to comment

A ja u stvari ne mislim da ih je trebalo pobiti, nego mislim upravo što i ti - da im je trebalo suditi, a ono sam rekao u nekom glupom afektu, pa sam ti se zato i izvinio.

Edited by Turnbull
Link to comment

Izvini, Prsline, ako sam te uvredio, nisam imao nameru, stvarno. Ali sam prosto poludeo od ovih idiota, Bećković ovde, Baldasar tamo, Eplbaum po Amerikama, svi pevaju istu pesmu, antifašizmom krunišu fašiste. Nek se nose svi u kurac.

 

to je sve treća liga zapad (ok, naravno, Eplbaum je nešto drugo). Podelih sa kolegama pre nekoliko meseci, pa ako hoćete kvalitetnu subliminalnu reviziju - evo vam je  ^_^ 

 

  http://books.google.co.uk/books?id=nOALhEZkYDkC&printsec=frontcover#v=onepage&q&f=false

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...