Jump to content
IGNORED

ABA 2013/14


Apollo Creed

Recommended Posts

32 godine nisu baš idealne za povratak nakon takve povrede. Inače, skroz kul igrač. Vertikalno limitirani za košarku, takvi su mi oduvek bili za 1 respekt.

Link to comment
  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Töölönlahti

    46

  • Feindouno

    34

  • Timmy

    30

  • Кристофер Лумумбо

    25

Mislim da cu dici ruke od njih, tj. Vorena kojeg sam dugo drzao u skoro svim timovima, a on malo malo pa ne igra neku tekmu. Nemam vise strpljenja.

 

A igra li jos ko sad fantazi? Nekad smo imali aktivan topik o tome... mene fantazi motivise da jos vise pratim ABA ligu, sto volem da radim :)

Link to comment

Ja igrao al su ove godine napravili bas sranje i sjebali prvih nekoliko kola. Ja bio dobar, oni poniste kolo u kom sam razvalio, a onda u narednom puste da se menjaju igraci u celom kolu. Ja nisam hteo da varam i ne promenim timove, a svi ubace vorena koji u tom kolu ubode 50. I to kolo ne poniste nego ga priznaju. Slicno je bilo i u sledecem... Posle toga me prosla volja. Tu i tamo pogledam kako stojim, al nisam dugo...

 

 

Sent from my RM-825_im_mea3_287 using Tapatalk

Link to comment

Ima i sad tema dole na Ostalim sportovima, ali je neaktivna jer je fantasy maksimalno neozbiljan ove godine. Dogodine na mvp.rs ili na zvaničnom sajtu ako mrdnu dupe i organiziju se.

Link to comment

Kako se Budućnost ponovo kvalitetno samoubila i kako kenja Radnički, ali od dobijene situacije za Mutine dok ovo kucam utakmica postaje totalna divljina... Je li gledao neko popularni mediokritetski derbi, Krka - MZT? Boxscore kaže da su Edo, Cvetković i Marinković odigrali super, a bukvalno svi etnički Makedonci divljali i/ili štrajkovali. Ja hteo da gledam i zbog Sanija, ali mislio da je sutra.

 

<_<

Edited by Oxymoron
Link to comment

tek sam sad izvalio da u poslednjem kolu igraju Cibona - Zvezda i Partizan - Cedevita. Bice krkljanca, mzoda i nekog tankovanja i namestanja pozicija pred f4

 

Ja licno bas ne verujem u ovo; Zvezda, Cedevita i Partizan ce sigurno na F4, verovatno bas ovim redosledom.

Prvo mesto zaista donosi glavnu premiju i to ne u smislu domaceg terena, vec duela sa Cibonom, Buducnosti ili Igokeom koji cak ni u jednom mecu , ovakvi kakvi su, ne mogu da iznenade.

Inace, Igokea ide na f4 mmw.

Link to comment

Bit ce stvarno zanimljivo do kraja, jedino sto nebi stavio Partizan kao fiks na drugo ili trece mjesto, cini mi se da Cibona (a i Cedevita ako dodje do tog) ima malo laksi respored. Jaci protivnici su im samo Igokea u gostima i Zvezda kod kuce, dok Partizan ima gostovanja kod Zvezde, Buducnosti i Olimpije, i Cedevitu kod kuce. jedino je dobro sto u slucaju istog broja bodova Partizan ima prednost nad Cibonom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...