Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 13/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    31

  • Daddy Cool

    15

  • LeBron

    14

  • Timmi

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro vece, dobri ljudi...Hvala Ros na pozivu, dobar vam je ovaj sistem...Unapred se izvinjavam za moguca zapitkivanja oko pravila lige...Nije ni cudo sto je moj prethodnik odustao od lige, kakav je tim imao :-). Imam samo jednog kipera zasad: Kemba Walker u 9-oj rundi... Ako bude izmena javljam sto pre...Pozdrav svima

Link to comment
Ostaje, i meni je tako bilo...posalji Ivanu mail da ti to resi nekako...Ajd smisljaj keeper pravila, i ako imas jos nekog ozbiljnog igraca pa da se dogovaramo...Odavde jos mogu Ros, Timmi, Posrbica...i ne znam ko jos?Ikar ako hoce? Muslin, Teacher? Petovica vec racunam...
Posto se stara pod vodjstvom Sonicsa gasi, napravio sam tu neku™ 1 novu Keeper ligu, posto se blizi pocetak sezone, a niko nista konkretno ne radi. Za sad je sve u povojima, pozvao sam veterane lige na konsultacije, pa u narednih nekoliko dana da iskristalisemo broj ucesnika i pravila.
Link to comment

Ako nije problem da objasne keeper pravila pre nego što bude draft i da zatražim podršku da se draft pomeri za sredu 23.10 u 21h, jer nikako ne stižem pre toga.

Link to comment

ima jedno mesto u keeper ligi kod mog drugara. ako ima zainteresovanih neka mi se javi na pp sa email adresom za poziv.pravila:Pravila: Standardna Head to Head Yahoo pravila sa izuzecima: 6 akvizicija nedeljno umesto 4, trade deadline pomeren 7 dana, uvecan broj igraca na 15 kako bi bilo isto kao NBA... Dinastija liga sa 10 kipera i ugovorima.KIperi se organizuju na bazi ugovora izmedju menadzera i igraca, i to:1 petogodisnji - igrac moze da bude 4 puta biran kao kiper2 cetvorogodisnja - igrac moze da bude 3 puta biran kao kiper3 trogodisnja - igrac moze da bude 2 puta biran kao kiper4 dvogodisnja - igrac moze da bude 1 puta biran kao kiperUgovori mogu da se menjaju u toku godine, ali igrac u poslednjoj godini ugovora ne moze da se zadrzi kao kiper. Isto tako igrac ne moze 2 puta da dobije isti ugovor bez prethodnog odlaska na FA listu. Primer:Igrac u godini N dobije petogodisnji ugovor. U godini N+1 moze da dobije samo cetvorogodisnji, trogodisnji ili dvogodisnji ugovor. Igrac koji je imao cetvorogodisnji moze da ima samo trogodisnji ili dvogodisnji ugovor, aigrac koji je imao trogodisnji samo dvogodisnji ugovor. Igrac koji je imao dvogodisnji ugovor ne moze biti vise kiper... Samo igraci draftovani u godini N mogu da dobiju petogodisnje ugovore i godini N.Redosled drafta se odredjuje po plasmanu u prethodnoj godini - obrnuti redosled. Draft je ´"snake"...

Edited by Ros
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...