Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Do SBB-a je sigurno ali pricaju da ce se resiti problem sa kompatibilnosti aplikacija sa desetkom. Negde sam cak procitao da ce imati ugradjen emulator za android.

 

SBB nece da palti neku (za njih) smesnu kintu zato sto premali broj korisnika ima wp.

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel koristio neko DS telefone i sa jednom i sa dve sim kartice. Interesuje me ima li znacajne razlike u trajanju baterije.

 

Ako ubacim i drugu obe bi bile Telekomove (064 i 065)

 

Jesam, nisam primetio nikakvu znacajnu razliku. Mada sigurno postoji, ali ne verujem da je znacajno, zato sto je u trenucima kada intenzivno koristis bateriju (internet npr.) samo jedna kartica aktivna.

Link to comment

Jesam, nisam primetio nikakvu znacajnu razliku. Mada sigurno postoji, ali ne verujem da je znacajno, zato sto je u trenucima kada intenzivno koristis bateriju (internet npr.) samo jedna kartica aktivna.

Hvala puno. Kod mene bi verovatno dodatno smanjivalo potrosnju to sto su obe na istoj mrezi.

 

Za sada vucem i stari telefon jer sam navikao da sa njega slusam muziku al cu se verovatno prebaciti samo na jedan.

 

ovo mi zvuci logicno

http://www.quora.com/Do-the-dual-SIM-phones-consume-more-battery-compared-to-the-single-SIM-phones-for-an-observed-unit-of-time

 

Najlakse bi bilo eksperimentisati ali stari nije mikrosim. Jedino da secem karticu i da uzmem adapter za eventualno vracanje u stari telefon.

Edited by katamaran
Link to comment

Do SBB-a je sigurno ali pricaju da ce se resiti problem sa kompatibilnosti aplikacija sa desetkom. Negde sam cak procitao da ce imati ugradjen emulator za android.

 

SBB nece da palti neku (za njih) smesnu kintu zato sto premali broj korisnika ima wp.

Ima i premali broj ios korisnika kod nas pa imaju vecinu domacih aplikacija . Razumem dabse napravi app za android samo ali je bezobrazluk kada naprave domacu app za ios a windows nista. Nesto nisam ubedjen da ima kod nas mnogo vise ios korisnika od windowsa.

Link to comment

Ali zašto mislite da je to domaća app pravljena za domaće tržište?

Mislim, nemam pojma, nisam zagledao ali...

Ne znam za d3go,govorim uopsteno o domacim aplikacijama. Kod nas zvanicno ne postoji ni app store za ios a on je u prednosti.

Mozzart,Polovni Automobili i razne novine su domace app.

Edited by elementary
Link to comment

Ne znam za d3go,govorim uopsteno o domacim aplikacijama. Kod nas zvanicno ne postoji ni app store za ios a on je u prednosti.

Mozzart,Polovni Automobili i razne novine su domace app.

A čuj, ko je vlasnik tih firmi? Da li se iste app vrte i po zemljama gde je iOS više zastupljen nego u Srb? Koliko ima dev. za druga dva OS-a a koliko za wp?

Tu negde sigurno leži logičan odgovor na to pitanje.

Proći će dosta dok se wp aplikacije ne budu nudile kao za android i iOS. Pod uslovom da wp opstane.

Link to comment

SBB forun

 

 

Ako i kada budu napravili kompatibilnu D3Go aplikaciju za Windows 10 , onda bi takva trebalo da bude funkcionalna na svim mobilnim platformama, kao sto bi bila i na desktop PC-u. Dakle, ima nade za one koji će koristiti Windows 10 na mobilnim telefonima i tabletima   :D
 
Posle nadogradnje PC preko windows update, sa W8,1 na W10, ostao je IE 11 koji podrzava D3Go. Novi Browser  Edge jos uvek ne. 
 :smt006
 
edit: quote se slogirao. Sve je to copy/paste sta je korisnik Oleandro tamo napisao.
Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 

 

Vlasnici Lumia telefona verovatno sa nestrpljenjem očekuju da na njihove uređaje stigne Windows 10 Mobile, a nedavno je Microsoft objavio listu nekih uređaja koji će biti među prvima dobiti ažuriranje na Microsoftov mobilni operativni sistem. Ono što je primetno, jeste da svi ovi uređaji imaju 8GB skladišnog kapaciteta ili više.

 

Zapravo, najnoviji izveštaj sugeriše da stariji Lumia telefoni, sa 8GB skladišnog prostora ili manje, neće biti podobni za nadogradnju na Windows 10 Mobile. Ove informacije dolaze sa sajta Windowsunited.de, koji tvrdi da je razgovarao sa Microsoft Support timom, koji nije mogao da potvrdi da će stariji budžetski Lumia modeli dobiti ažuriranje. Microsoftov Windows 10 Mobile sajt i potvrđuje ovu informaciju, jer lista nekoliko uređaja podobnih za apgrejd i dodaje da će telefonima biti potrebno bar 8GB skladišnog prostora. Ovo znači da čak i ukoliko vaš telefon ima mogućnost proširenja skladišta preko microSD slota, ovo neće biti dovoljno ukoliko telefon nema bar 8GB interne memorije.

 

Za sada nije poznato da li će Microsoft pokušati da premosti ovaj limit, s obzirom da kompanija bez sumnje želi da vidi Windows 10 Mobile na što je više uređaja moguće.

 

Izvor: Ubergizmo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...