Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Najbolji drugi album

Featured Replies

Oasis, What's The Story (Morning Glory). Ubili načisto. Posle prsli naskrozSent from Tapatalk 2

  • Replies 84
  • Views 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ima ih verovatno dosta, ali prvi mi je pao na pamet finally we are no one od mum, album koji je mnogim mojim muzičkim prijatelji/ca/ma i posle skoro 20 godina ostao u vrlo slikovitom sećanju.  

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

  • Filozof manijak
    Filozof manijak

    Bjesovi - Drugi (bezimeni) album

vidis, meni je njin prvenac daleko bolji.supersonic je najgenijalnija oazina stvar ikada

Ej, volim ja prvi. Po definiciji topika, tražimo isti ako ne i bolji drugi album; ovde je bar isti. Supersonic zakiva :)Sent from Tapatalk 2

"Live forever" treba da je neki među-singl, ne?Sent from Tapatalk 2

jes, sekla sam se na tu, uz koju sam ih i zavolela. no, medjutim, mozak mi je isprala. odo da nadjem kompakt cede da pustim, nisam eonima, sramotaedit: brzi ste. o live forever zborim.

Edited by orderka

Joy_Division_Closer.jpg
koji sam ja moron, kako sam smetnuo s uma pajks pik Drugih Albuma.
ako može drugi album, može i drugi singl:http://www.youtube.com/watch?v=9OU_ckUMUkA
Jedan od najjadnijih (u smislu bezmudosti i odrađivanja) certova koje sam odgledo u životu. Srećom, posle toga sam zabo gosn Bareta i njegov bend na manjem stejdžu, i oporavio se preko svake mere.
E, najslabiji.Cepelini nemaju najslabiji album.Mis'im, Led Zeppelin II je k'o Terminator 2.
a jebem ga, meni je najlošiji, a da paradoks bude veći, baš preko njega sam ušao u zepp. svidelo mi se i onda uzeo i keca i odlepio skroz. posle nabavio sve ostalo i do danas me najmanje na slušanje mami dvojka. vratim im se svako malo, ali nekako baš dvojku najmanje slušam / najviše pesama skipujem. kec i trojka daleko ispred svih ostalih albuma.
Jedan od najjadnijih (u smislu bezmudosti i odrađivanja) certova koje sam odgledo u životu. Srećom, posle toga sam zabo gosn Bareta i njegov bend na manjem stejdžu, i oporavio se preko svake mere.
e, ako je to bilo na egzitu, potpuno saglasje - msm da nisam ostao duže od druge pesme - smorili za sve pareali kada sam prvi put čuo rstva, nekako mi bila kul, a i sada je

tkako sam mogao zaboravit Rum_sodomy_and_the_lash.jpg

dinosaur jr - you are living all over me

the freewheelin', jashta...mozda i a saucerful of secrets

evo dole

Edited by Parsons

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.