Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

On 2/25/2018 at 11:58 PM, Eraserhead said:

 

Najuspesnija armija u borbi protiv sedmogodisnjaka koju je svet ikada video.

 

On 2/26/2018 at 1:05 AM, Miralem said:

i belih zeceva. evo sad ne daju da im se doturi kupus.

Imagini pentru I wish to summon a horde to overrun my enemies.

Link to comment
54 minutes ago, Miralem said:

neverwinter nights?

Baldur's Gate 2, kada koristiš spell Limited Wish i kažeš Genie-u "I wish to summon a horde to overrun my enemies".

Link to comment

dnevni podsetnik inače da u pobunjeničkom delu sirije opet besni unutardžihadistički rat između džihadista lojalnih saudijskoj arabiji i džihadista lojalnih turskoj

 

što se gute tiče, posle 2 početna dana baš teških gubitaka za SAA, probijena je prva odbrambena zona Jaish al Islama na istoku džepa, sada bi trebao da usledi lakši deo posla do urbanih naselja

Link to comment
4 hours ago, Ayatollah said:

Baldur's Gate 2, kada koristiš spell Limited Wish i kažeš Genie-u "I wish to summon a horde to overrun my enemies".

Hmm, Baldur's Gate 2 valjda počinje u gradu u kome je magija no-no a svaka upotreba iste dovodi do boravka u instituciji gde se meso seče kašikom. Ovo mi liči na početak keca. 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, bigvlada said:

Hmm, Baldur's Gate 2 valjda počinje u gradu u kome je magija no-no a svaka upotreba iste dovodi do boravka u instituciji gde se meso seče kašikom. Ovo mi liči na početak keca. 

 

 

Nije kec sigurno. Limited Wish je spell sedmog nivoa (a Wish je devetog, čini mi se), i njega ne možeš da uopšte kastuješ dok ti mag ne ode na 13. nivo, a do tada si već odavno napustio Athkatlu. Mislim čak da ne možeš ni da prepišeš skrol u knjigu magija, već može da se kastuje samo sa skrola, a i njega nalaziš tek u Underdarku.

Link to comment

Opet prica o belim zekama - lakmus laznog moralizma na ovom forumu.

Kad ubijaju "nase", onda ide naricanje o tome gde su ljudska prava i humanitarni standardi.

Kada se ubijaju deca "dzihadistickih hordi", onda ide prica o zekama, dzepovima, strategijama i Su57. Sve vec vidjeno.

Da se ovako nesto razvije na nekom drugom topiku gde je tema masovno ubijanje civila bez obzira na ideologiju, leteli bi banovi samo tako.

Link to comment
×
×
  • Create New...