May 19May 19 34 minutes ago, Mel said:Nabila preko 30, nula dece, prioritizovala karijeru...cega 30, cm?
May 19May 19 4 hours ago, bags said:Optuzila je socijalne medije za nizak prirastaj a pritom je njena partija brutalno saskla razne dodatke za decu i porodicu.ÖVP, tose nisam nado
May 19May 19 Retko iritantna osoba, Plakolmka… kao austrijska Zanoktica… kažu neki da mora neko iz ÖVP da igra tako ultradesno, da se dodvore FPÖ biračkom telu. Ajd da se nadamo da je zato tako iritantna.
June 11Jun 11 Slažem se sa Slobom, osim da je to najgluplje i najštetnije. Ima sigurno i glupljih i štetnijih stvari. Mislim da problemi u društvu ne mogu da se regulišu na nivou dozvolimo ovo, ukinimo ono, to nije sistem o kojem svi pričaju već skoro 10 godina. Znamo već sad da svi ti "mediji" postoje jer im država gleda kroz prste za mnoge stvari. Dovoljno je da prestane da im gleda kroz prste i sve će ići svojim tokom.
June 17Jun 17 Naim Leo opet hteo nešto da kaže pa...https://x.com/NaimLeoBesiri/status/2066784517600252047
Create an account or sign in to comment