Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ljudiiiii

Jovana u jutarnjem Prve... Sta radi bogte. Sere po migrantima ko provaljena. Otprilike postavlja pitanje gostima da li su migranti AlKaida, ovi je ne jebu. Smeje se..... Aaaaaaaaaaa krava glupa odvratna

Edited by Ravanelli
Link to comment
27 minutes ago, Filozof manijak said:

O čemu ona ovo? :huh:

 

Vidi se na koga je povukla duhovitost. 

 

Ovo je u vezi sa onim Marinikinim tvrdnjama oko Morovića

 

Link to comment

Oštra konkurencija ovih dana, ministar Đorđević:

 

Quote
"Mi ne možemo da zaustavimo migracije. Neprimereno je da, kada svi pričamo o zaustavljanju migracija, mi to na neki način podstičemo. To bi bilo kontra onome što radimo", rekao je ministar za rad.

Srbija, kako kaže, napreduje, i ima plan i cilj – prosečnu platu od 900 evra.

"Tamo plate nisu dosta veće, život je mnogo puta skuplji nego u Srbiji, kvalitet života nije mnogo veći, sve što zarade potroše na život", kaže ministar dodajući da Srbija ima šta da ponudi. "Mi smo najlepša zemlja na svetu, imamo društveni život koji ne postoji nigde, cena života je niža, kvalitet života raste iz dana u dan, već sada je na zadovoljavajućem nivou".

 

Link to comment

Meni samo nije jasno ko može da poveruje u ove gluposti? 

Sve jedna izjava iz boldovanog je laž koja se vrlo lako može proveriti i opovrgnuti.

Verovatno nam deca i mladi beže iz zemlje jer ovde kvalitet života raste iz dana u dan :puke:

Link to comment

Da, nevjerovatno je da sve rade kontra logike, na osnovu ispravne premise dođu do penis zaključaka. Mi živimo u državi koja će uskoro početi da osporava i zakone fizike, pošto smo se na logiku posrali. Baš me zanima kako će to da izgleda. 

Link to comment

Nema razloga da u sledećoj vladi ne budu Rističević i Atlagić. Rističević kao ministar poljoprivrede, a Atlagić obrazovanja, ili obrnuto, ili nešto treće.

Nisu oni gori od ovih sad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...