Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, Venom said:

 

Stvar je vrlo jednostavna: ni ti ni Dincic ni na koji nacin ne bi komentarisali sta ljudi pisu povodom smrti voljene osobe, npr. oca, majke, brata ili sestre. Ali tu je kvaka: Kobe jeste bio voljena osoba mnogima, bez obzira na to da li su ga poznavali ili nisu. Da li treba da bude voljena osoba je mozda zanimljiva diskusija, ali u ovoj konkretnoj situaciji nema nikakvog smisla. Zato sto su ga ljudi voleli ili im je na neki nacin uticao na zivot i nemaju vremena ni za tvoje misljenje, ni Dincicevo. Komentarises licne stvari drugih ljudi bez ikakve potrebe. Ako je neko sum na internetu, to ste onda ti i Dincic.

Ne znam otkud smo se to Dinčić i ja našli u istoj ekipi, nisam ni pratio kako je sve počelo to sa njim, ali ja definitivno nisam lično zamerio nikom ništa niti sam komentarisao lične (hm, javno napisane na Tviteru (?)) stvari drugih ljudi.

Porediti smrt voljene osobe sa smrću selebritija mi je malo čudno. Nazivati ljude koje ne poznaješ lično voljenima mi je više za zid sa posterima tinejdžerske sobe nego za online komjuniti sa prosekom godina 40+.

 

Ne bih se dalje uključivao u ovu temu.

Link to comment
4 minutes ago, JozoMujica said:

Ne znam otkud smo se to Dinčić i ja našli u istoj ekipi, nisam ni pratio kako je sve počelo to sa njim, ali ja definitivno nisam lično zamerio nikom ništa niti sam komentarisao lične (hm, javno napisane na Tviteru (?)) stvari drugih ljudi.

Porediti smrt voljene osobe sa smrću selebritija mi je malo čudno. Nazivati ljude koje ne poznaješ lično voljenima mi je više za zid sa posterima tinejdžerske sobe nego za online komjuniti sa prosekom godina 40+.

 

Ne bih se dalje uključivao u ovu temu.

 

I sad prelazimo sa toga zasto ljudi placu zbog osobe koju ne znaju na to sta ti mislis o tome kako ljudi inace treba da se ponasaju. Sto je ok, svako ima pravo na svoje misljenje itd. itsl. ali si promasio trenutak.

 

p.s. meni je isao na kurac, ali ni to misljenje nije bas adekvatno ili relevantno za ovaj trenutak

Link to comment

Šule logičar tvrdi da postaješ profesionalac u politici kada sedneš u fotelju ili dobiješ mandat u nekoj od skupština (republičkoj, pokrajinskoj, lokalnoj). Dobro.:isuse:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...