Jump to content
IGNORED

Betoniranje pred US Open 2013


Ros

Recommended Posts

novaka planiram da gledam tek kada i ako prodje gaskea :Pdobra odluka sudeci po ovom poslednjem mecu i prodatim gemovimagledala sam malo nadala i jerzija, ono je strasno sta je JJ propustiolepo je sto marej, delpo i berdih hvataju pauzu do uso-a, marej izgleda ima W translacijugulbis ce mi biti novi miljenik sva je prilika

Link to comment
  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    30

  • mlatko

    30

  • renne

    22

  • Arkadija

    22

Top Posters In This Topic

Vašek Pospišil ušao u polufinale, samim tim i u top 40. Fin prospekt, ol-around igrač, forhend mu je glavno oružje ali ima solidan servis i dobar je na mreži. Iz ove perspektive, teško je vidjeti ko će nam donijeti treći poen protiv Kanade, pod pretpostavkom da Novak posle Ju-Es opena bude u stanju da dođe i odigra oba singla.

Link to comment
Posle objasnjenja koje je ponudio na konferenciji za stampu za ono dodirivanje mrezice najiskrenije zelim Raonicu da ne dobije nijedan mec do kraja karijere.
Ajde ukratko za nas koji to nismo gledali :D
Link to comment

Meni se Pospišil jako dopada. Deluje mi kao "next big thing".Što se tiče Raonića. Ponudio neko nemušto objašnjenje odnosno pravdanje koje vređa inteligenciju. Bolje da je ćutao.

Link to comment
Ajde ukratko za nas koji to nismo gledali :D
Kod jednog bitnog poena je dodirnuo mrezicu, Lajani nije video i dosudio je poen za njega. Odmah je pusten snimak i jasno se videlo da je Milos dirao mrezicu, DelPo se malo nesto bunio ali Lajani vise nije mogao da promeni odluku, priznao je da je pogresio i to je to. Na konferenciji za stampu Raonic mrtav hladan, na pitanje zasto nije priznao da je dotakao mrezicu, izjavljuje kako je bio bitan poen i da zato nije reklamirao prekrsaj. Seljacka posla.
Link to comment
Kod jednog bitnog poena je dodirnuo mrezicu, Lajani nije video i dosudio je poen za njega. Odmah je pusten snimak i jasno se videlo da je Milos dirao mrezicu, DelPo se malo nesto bunio ali Lajani vise nije mogao da promeni odluku, priznao je da je pogresio i to je to. Na konferenciji za stampu Raonic mrtav hladan, na pitanje zasto nije priznao da je dotakao mrezicu, izjavljuje kako je bio bitan poen i da zato nije reklamirao prekrsaj. Seljacka posla.
ajde nemojte preterivati, tenis je sport i biznis kao i svaki drugi. koji fudbaler neće simulirati kad mora, košarkaš se uplašiti bloka, plivač pišati u bazen itd.ako sudija kaže da je video i da ostaje pri odluci šta ima ovaj da se meša? treba da tuče sudiju jer mu dodelio poen?
Link to comment
ajde nemojte preterivati, tenis je sport i biznis kao i svaki drugi. koji fudbaler neće simulirati kad mora, košarkaš se uplašiti bloka, plivač pišati u bazen itd.ako sudija kaže da je video i da ostaje pri odluci šta ima ovaj da se meša? treba da tuče sudiju jer mu dodelio poen?
Ne znam koliko pratis tenis ali ovakvo ponasanje Raonica je prilicno neuobicajeno. Ima, naravno, slicnih likova ali sam se nadao da je Milos ipak bolji od toga. Velikom igracu se obicno nece desiti da se na ovakav nacin izblamira.Uzgred, Lajani nije video taj dodir, pratio je gde ce pasti loptica nakon Raonicevog udarca. Tek kad je pusten snimak na video bimu i on je video da je pogresio i izvinio se DelPu, samo sto tada vec nije mogao da promeni odluku jer se u tenisu sudijska odluka moze promeniti nakon odgledanog snimka samo nakon challenge-a. Raonic nije uradio nista sto je protiv pravila ali se poneo izrazito nesportski, a na konferenciji za stampu je i objasnio zasto se tako poneo. OK, legitimno, samo sto na sve to ja samo mogu da mu pozelim da na isti nacin, nepostenjem od strane drugog igraca, ubuduce izgubi svaki veliki mec svoje karijere. Edited by harper lee
Link to comment

preteruješ, to isto možeš onda želeti i većini ostalih tenisera, al onda će previše mečeva da se završava bez pobednika i propašće tenis.a Lajani je video, pogledaj ponovo. nagnuo se i dobro video nogu u mreži, posle se okrenuo, video DP kako ne gleda na mrežu, lopticu kako se već smiruje... i presudio za domaćeg igrača. šta je tu tako strašno?jeste važan poen itd... ali pravda je ponekad na strani onoga koji krši pravila.

Link to comment
preteruješ, to isto možeš onda želeti i većini ostalih tenisera, al onda će previše mečeva da se završava bez pobednika i propašće tenis.a Lajani je video, pogledaj ponovo. nagnuo se i dobro video nogu u mreži, posle se okrenuo, video DP kako ne gleda na mrežu, lopticu kako se već smiruje... i presudio za domaćeg igrača. šta je tu tako strašno?jeste važan poen itd... ali pravda je ponekad na strani onoga koji krši pravila.
“You make the mistake, I lose the point,” a despondent Del Potro told Lahyani. The conversation continued on the next changeover.“It’s not fair what just happened,” Del Potro complained. Lahyani didn’t necessarily disagree.“I followed the ball and then I see this [pointing to the net],” Layhani said. “I missed it. I have to see two things. I have to follow where the ball bounced…. I have to see both things. It’s very tough…. It’s a human mistake. At least I’m honest.”
Link to comment

ja ne znam zasto napadaju Layhanija. covek je priznao da je pogresio, ali sta sada, nema ni on 1000 ociju da moze sve da vidi.u fudbalu imas cetvoricu sudija pa niko nije video Henryjevu ruku...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...