Jump to content
IGNORED

Worst date movies


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    15

  • kim_philby

    6

  • copkillah

    5

  • Ajant23

    5

Artiljero
lele, glupog li filma, ne mogu sad da se setim glumca koji mi je najsehi, al me ni taj takav ne bi smuvo uz tu krsinu Edited by orderka
Link to comment
Detalji, kolega :)
Eh, šta da se priča...Neopjevano đubre od filma, slika mutna, loš ton, dvorana puna up to 16 tinejdžera koji galame, pričaju međosobno ili s nekim na mobilni, ekrani mobilnih sijaju na sve strane. Bio je tu i neizbježni detalj među takvim grupama - jedan samozvani dežurni humorista zadužen za ''duhovite'' opaske (uz to još i zluradi grobar <_< ).Uglavnom, moja sapatnica iz tog iskustva poslije toga mjesecima nije htjela u bioskop...A meni neprijatno jer je to bio moj prijedlog... Edited by colonelo
Link to comment
Eh, šta da se priča...Neopjevano đubre od filma, slika mutna, loš ton, dvorana puna up to 16 tinejdžera koji galame, pričaju međosobno ili s nekim na mobilni, ekrani mobilnih sijaju na sve strane. Bio je tu i neizbježni detalj među takvim grupama - jedan samozvani dežurni humorista zadužen za ''duhovite'' opaske (uz to još i zluradi grobar <_< ).Uglavnom, moja sapatnica iz tog iskustva poslije toga mjesecima nije htjela u bioskop...A meni neprijatno jer je to bio moj prijedlog...
pa jel ti nisi otkrio zadovoljstvo pljuvanja po filmu? amateru.
Link to comment

Sad procitah sta je kapetanm napisao i prisetih se jednog veoma slicnog, neprijatnog iskustva...Pre nekih 10-12 godina, petak vece i sastanak sa jednom slatkom devojkom koji se neplanirano zavrsio u bioskopu...plan je bio da odemo u neku malo duzu setnju po Kalemegdanu i posle odemo u (tadasnji) Trezor, medjutim vreme pocelo da se pogorsava i ona predlozi da odemo do Meka na Terazijama, ali posto nisam bio gladan ja predlozio da umesto toga odgledamo neki film u Domu Sindikata ili Tuckwood-u pre nego sto odemo u Trezor...ona ipak bila vise za Mek, ali ja bas insistirao da odgledmo neki film...odemo prvo do Doma Sindikata ali posto je vec bilo kasno nije vise ostalo karata...odemo potom u Tuckwood i tamo takodje skoro sve rasprodato osim jednog filma koji pocinje kasnije (a to mu je bio i jedini termin u toku dana, sto mi je bilo pomalo cudno)...Setim se kroz maglu da sam video reklamu za taj film par puta na TV-u i da se radilo o nekim skejtborderima, pa sam pomislio da je jedan od onih cool tinejdzerskih filmova koji ce i njoj i meni svideti...ali posto sam hteo da se napravim pametan pred njom (a i da ne bih isao u Mek) kazem joj kako dugo cekam na ovaj film i kako sam mnogo citao o njemu i da ce sigurno biti odusevljena jer za njega svi kriticari kazu kako je jedan od najboljih filmova u zadnjih xx godina (naravno sve same laze jer osim reklama sa TV-a koje su mi bile u maglovitom secanju, apsolutno nista nisam znao o filmu)...pristane ona, uzmemo karte i ostanemo tu unutar Tuckwood-a da blejimo nekih sat vremena do pocetka filma dok napolju pada kisa...Prodje sat vremena, odemo mi u salu prikazivanja (najmanja sala, i to mi je bilo cudno), osim nas bilo jos nekih 7-8 osoba, koliko se secam isto parovi koji su verovatno takodje pribegli ovom resenju da pobegnu od kise...unutra bilo bas prijatno, svaki par se odvojio na po jednu stranu u sali, ja zagrlio moju pratilju, vec u glavi imao ideje sta ce biti kasnije u Trezoru i posle toga...medjutim, poceo film i narednih sat i po vremena je bila apsolutna tisina u sali gde smo svi samo nepomicno gledali u ekran jer nista drugo od neprijatnosti nismo mogli ni da ucinimo...niko ni rec nije pustio, niko nije ustao i napustio projekciju, a meni je ruka ostala potpuno ukocena jer se zagrljaj transformisao u "hover hand" poziciju do kraja filma...Inace devoja je bila veoma stidljiva i pravo malo nevinasce, a verovatno je toliko bila sokirana onim sto je videla da nije znala sta drugo da radi nego da u tisini odgleda film za koji sam joj tako ponosno rekao da ce nas "oraspoloziti" za nastavak sastanka...tok filma, kraj, izlazak iz sale i pet minuta cekanja da dodje taksi po nju su bili neverovatno neprijatni momenti koje nikada vise ne bih voleo da prezivim...filma se i dan danas dobro secam sa svakom scenom urezanom u pamcenju iako sam ga samo tada jednom odgledao...film se zove Ken Park...

Edited by keksi krem
Link to comment

keksi krem je uzeo snjur sto bi reko indy :lolol:ja mislim da mi nije bilo neprijatnije posle nekog filma u zivotu ko posle ken parka. a gledo sam ga sam :lol:

Link to comment

:lolol:zapravo, now when you mentioned it.. mislim da je srdacna preporuka ken parka bila jedna od par faktora koji su presudili da se druzim sa preporuciocem.

Link to comment

Ja sam u srednjoj drugarici narezao neki film koji sam stvarno gotivio, ne sećam se šta, i stiže mi poruka u sred večeri u fazonu "jel si ti čist, šta je bre ovo, uzela sam da gledam sa kevom i burazerom...". Ja skontam da ih sigurno smorio početak i još odgovaram "ma gledajte obavezno do kraja, odličan je film stvarno, garantujem".Tek sutra kad me napala smo se skapirali da je pomešala moj disk sa ken parkom, koji nemam pojma odakle je. :lolol:

Edited by bob loblaw
Link to comment
Šta je bilo s devojkom? Jeste se videli posle?
Nikada se vise nismo ni videli ni culi...ne znam da li je gore sto smo gledali taj film ili sto sam se ja pre filma hvalio kako znam sve o njemu i kako ce joj se sigurno svideti :isuse:Ako nista drugo bar sam naucio lekciju da Larry Clark ne pravi dovoljno romanticne filmove za sastanak sa lepsom polovinom <_<
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...