Jump to content
IGNORED

Worst date movies


Turnbull

Recommended Posts

worst: Monty Python's The Meaning of Lifedevojka je celu projekciju gledala u mene pitajuci se sta je meni tu smesno. nikad se posle nismo culi ni videli.
surovo, cak i od tebe ;)ja bih sve vas sto volite sami da gledate muvije, na gomilu, pa djuture gledajte :P inace, shmeknem decka pa po intuiciji. bas sinoc sam odvela jednog osjetljivka na 'the broken circle breakdown'.njemu pun pogodak, a to sto mi je potrosio sve papirne maramice made in japan, macku o rep.
Link to comment
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    15

  • kim_philby

    6

  • copkillah

    5

  • Ajant23

    5

Moj prvi dejt muvi je bio kad sam imala 12 godina. Ali nisam želela da idem da ga gledam.Evo razloga.Bila sam mnogo zaljubljena u tog dečaka. Nekih 5 godina ukupno. A znamo se sa mora. Imao je kuću gde je i moja. Od sedme godine sam samo za njega znala. Čak sam počela da nosim i gornji deo kupaćeg da bih izgledala starije. Nije me konstatovao do moje 12. godine, tj kad je on već imao 16.I onda smo nešto blejali svi na košarkaškom igralištu i on me je izveo da napravimo krug i seli smo na jedan bunar i nisam se ni okrenula već je njegov jezik bio u mojim ustima. Meni se to toliko zgadilo da sam se okrenula i pljunula. Tako pred njim.Posle sam bila očajna jer sam mislila da me nikad više neće pogledati. Medjutim, pozvao me da idemo u Dom Vojske dole na moru da gledamo Bejb! Hahaha, meni se to tada baš jako gledalo, ali sam bila u panici da ću morati ceo film da se ljubim s njim.I odgledali smo ga! Taman kao i fss. :D Nije Bejb za ljubljenje.
Offtopic, ali ovo je bila jedna od bolesnijih stvari koju sam pročitao na ovom forumu. On 16 a ti 12 godina, tu nema razlike da je on imao npr 22 a ti 12 godina. U tim godinama 3-4 godine razlike je veliko kao provalija i sećam se da NIKO koga sam poznavao i ko je tada imao 16 godina, nije ni pomišljao da bilo šta radi sa nekom devojčicom koja je u tom momentu mlađa 3 ili 4 godine. Da ste oboje imali po 12 godina bilo bi slatko i smešno, ovako je sick.
Link to comment

Znam, ali ja npr znam masu srednjoškolaca koji izgledaju kao da imaju 11 godina.Zapravo sada znam i jednog 18.godišnjaka koji izgleda kao da još nije ušao u pubertet, a nema nikakav poremećajJebem li ga...

Link to comment

Pa ono, sigurno jedno tri-četiri godine nisam napisao ništa na tvoj račun niti sam na bilo koji način učestvovao u bilo kakvoj diskusiji u kojoj si ti učestvovala, i odjednom ulećeš đonom, ne znam šta očekuješ, da imam sažaljenja zbog tvog conditiona*?edit: *condition - braindead stoner

Edited by copkillah
Link to comment
Ma nisi ti kriva, šta znaš sa 12 godina, nego je on ... ... ...
Kad sam rekla da se zahvaljujem na mišljenju to je značilo da me ni ono prvo nije zanimalo, a kamo li ovaj follow up. :)
Link to comment
surovo, cak i od tebe ;)ja bih sve vas sto volite sami da gledate muvije, na gomilu, pa djuture gledajte :Pinace, shmeknem decka pa po intuiciji. bas sinoc sam odvela jednog osjetljivka na 'the broken circle breakdown'.njemu pun pogodak, a to sto mi je potrosio sve papirne maramice made in japan, macku o rep.
Dje's Pikoleta :D
zato mi je najjednostavnije i najlepše da idem sama.
+1 Edited by CowBoy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...