Jump to content
IGNORED

FK Čukarički


levi

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    66

  • Apollo Creed

    46

  • Ted

    29

  • Nikodije

    19

Top Posters In This Topic

Pukla guma jednom na busu, izašli u šiblje pre ovog mosta, ostao bez cigara, žickao od vukova i tek tada shvatio da vode ljubav...Užasnuh se od straha, ali mi oni ljigavo ponudiše marlboro koji odbih...Poslednje što sam video bile su čeljusti koje drhte u strahu ko sam ja...

Link to comment
baš mi je žao što nisam mogao da dođem.
Izdao si Brđane :thumbdown:Preko 4k ljudi na Čukinoj utakmici! :o Mislim, jeste bio ulaz za dž, al ne pamtim onakvu posetu ikada ( CZ i prtzn excluded, mada i tad nije bilo skoro ovoliko puno).Reflektori odlični, možda čak i prejaki za Čukin stadiončić. Lepo izgleda i nova zapadna tribina; ne znam da li je ono konačan izgled ili će i nju još proširivati, lično mi deluje da hoće...Utakmica-prava prvenstvena -_- , sudija :thumbsup: , Čukin tim deluje da će bez po muke izboriti opstanak u ovoj ligi, ako budu igrali malo hrabrije mozda im se smesi i plasman u gornjem delu tabele...Sve u svemu-izuzetno prijatno vece,gomila poznatih faca iz kraja, nadam se da ce ustaliti ove vecernje termine. Čukin rapored prilično bezveze-u ovoj polusezone čekaju i Vojvodinu i cz i prtzn, ali dobro...'till the titula!
Link to comment

Lepo je videti da još negde u Bg može da svetli sem u Rupi i Lavoru. Fino popunjene tribine, ali videlo se da je to sve turistička™ publika koja je došla da vidi reflektore - to čudo neviđeno. Jednom, a to će biti uskoro, kada reflektori više ne budu atrakcija, ostaće gola beda onoga što se dešava na terenu, a samim tim i poseta će se standardizovati na uobičajenih 300-500 ljudi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...