Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Aj da se dogovorimo za deadline oko pravila, ako cemo do 11.8. visiti sa sistemom biranja i brojem igraca onda smo propali. Uz duzno poshtovanje svima i tudjim obavezama al ne zelim da svaki dan visim na temi i "ucim" novi sistem biranja.

Link to comment

Термин смо договорили.Распоред бирања по круговима:Прво коло:1-10Друго коло:10-1Треће коло:1. igrac bira10. igrac bira2. igrac9. igrac3. igrac8. igrac4. igrac7. igrac5. igrac6. igracЧетврто коло:1-10Пето коло10-1Колико год да нас буде бирамо по 5 играча, у септембру имамо још један драфт који ће вероватно да буде замена једног играча (ко хоће) по тренутном пласману х2х табеле од најгорег до најбољег, али хајде да септембарски уговарамо након што овај завршимо. Ако дефинитивно уђе Моћа или још неко (краљ се својевремено интересовао, послао сам му мејл још пре неколико недеља али се не јавља) онда ће Наа да направи нови распоред трећег кола по истом принципу који је заступљен у овом посту.Може?

Link to comment
Термин смо договорили.Колико год да нас буде бирамо по 5 играча, у септембру имамо још један драфт који ће вероватно да буде замена једног играча (ко хоће) по тренутном пласману х2х табеле од најгорег до најбољег, али хајде да септембарски уговарамо након што овај завршимо.Може?
Apropo termina, znam da je 11.8., al kad bese, 21h?Sto se 6. kruga tice, ja sam za to da se odabere i 6. fiksirani igrac, a sad ko hoce da izbaci nekoga i uzme nekog drugog za taj extra zamenski pick da se uvede bonus kolo (u kome naravno ne moraju svi da ucestvuju, tj. ko je zadovoljan ostaje sa svojih 6 pikova).Ili je ideja da se ima 5. pikova ukupno, a da 6. kolo bude samo ko zeli da nesto menja, da ne kazem neobavezno? U principu nisam razumeo ovaj deo.
Link to comment

U sestom krugu se bira jos po jedan, s tim sto moze da se izbaci i jedan draftovan. A i ne mora. Neko ce tako imati 5 draftovanih, a neko 6. Valjda. Ako se dobro secam sta smo trabunjali svojevremeno. A ne secam se. Sent from my Nexus 4

Link to comment
Ако дефинитивно уђе Моћа или још неко (краљ се својевремено интересовао, послао сам му мејл још пре неколико недеља али се не јавља) онда ће Наа да направи нови распоред трећег кола по истом принципу који је заступљен у овом посту.
Mogu ja, nego mozes i sam, princip je jednostavan. Jesi li gledao nekad Novogodisnju turneju 4 skakaonice? Ako jesi, znas da u prvoj rundi uparuju najjaceg sa najslabijim, drugoplasiranog sa drugim od pozadi itd... Tako i ovde: 1 pa 10, 2 pa 9, 3 pa 8... Ili 1 pa 12, 2 pa 11... Samo se ide od krajeva prema sredini.
Link to comment

Ja sam danas napravio spisak igraca koji me interesuju. Nekih 60ak imena. Obzirom da vecina timova ima jos samo jednu pripremnu utakmicu, ne verujem da cu dodavati nove. Samo da ih sortiram po zeljenosti™ i to je to.Sent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment
Apropo termina, znam da je 11.8., al kad bese, 21h?Sto se 6. kruga tice, ja sam za to da se odabere i 6. fiksirani igrac, a sad ko hoce da izbaci nekoga i uzme nekog drugog za taj extra zamenski pick da se uvede bonus kolo (u kome naravno ne moraju svi da ucestvuju, tj. ko je zadovoljan ostaje sa svojih 6 pikova).Ili je ideja da se ima 5. pikova ukupno, a da 6. kolo bude samo ko zeli da nesto menja, da ne kazem neobavezno? U principu nisam razumeo ovaj deo.
Ово ћу да тумачим као колективни пристанак на првих пет кола по овом моделу.Што се шестог кола тиче, рекао сам да можемо о томе да се договарамо када видимо како нам је прошло Моћино ждребе: ако се измалтретирамо и избуњујемо и начекамо и генерално не забавимо, онда правимо 6. коло које није обавезно за све учеснике.У таквом необавезном колу учествују само они менаџери који реше да отпусте једног играча драфтованог у првих 5 кола и да га замене неким новим, који до тог момента није драфтован од других менаџера.А ако нам се свиди Моћино ждребе и забавимо се силно, можемо да се договоримо да уз необавезно 6. коло одржимо још неко обавезно коло, односно да бирамо још играча.Али, молим вас, хајде о томе да причамо после Моћиног ждребета.
Ja sam danas napravio spisak igraca koji me interesuju. Nekih 60ak imena. Obzirom da vecina timova ima jos samo jednu pripremnu utakmicu, ne verujem da cu dodavati nove. Samo da ih sortiram po zeljenosti™ i to je to.
Тек данас? Само шездесет? Још нису сортирани а већ четврти август? :mellow: Edited by Праслин
Link to comment

Oдлично, добродошао! Молим те прочитај топик на брзину, најважнија информација је да је Драфт договорен за 11. август од 21 до 23 (можда и дуже потраје, видећемо).За сада списак учесника лиге изгледа овако:1. Peri, opepeli se! (nbg4ever) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 232. Cuvari Tradicije II (Zoki82) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 233. SAMCRO Utd (ducca) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 234. Pantelia mrziNoric (Pantelia) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 235. The Ruxins (bob loblaw) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 236. PPT (Sam Spade) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 237. Tractor drivers (Behemoth) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 238. Dja djedje (John Coltrane) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 239. Misirke (Naa) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 2310. _____ (Моćа) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 2311. _____ (kralj)12. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребe од 21 до 23 Молим Моћу и Краља да пријаве имена тимова, а Краља да потврди учешће у драфту 11. августа.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...