Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Ако идемо 1-10, 10-1, 1-10, 10-1, 1-10 онда први на листи уз то што је први у целом драфту има и укупно 3 прва пика у 5 кругова. Распоредом 1-10, 10-1, 10-1, 1-10, 10-1 бар мало доводимо у равнотежу предност коју први добија бирањем Ван Персија :)Подсетио бих те и да је прошле године (имаш све то у спојлеру) распоред бирања био идентичан овоме који сам сада предложио .
Ne kazem da nije ali mi je i tad bilo nelogicno. Npr. u prva 3 kruga (koja su jelte i najbitnija, posle ostaje skart), prvi pik biva "nagradjen" pikovima broj 1, 20 i 30, dok npr 10. po redosledu uzima 10, 11 i 21 i moze da ima mnogo izbalansiraniji tim. Ispade da ceo tim prvobirajuceg treba da se osloni na tog prvog pika koji ako se sjebe ode cela sezona u kurac. Npr. ja sam uzeo Runija prosle godine koji je bio go kurac i dosta odustvovao pride, ostatak mi je bio potpuno neizbalansiran jer do 20. i 30. pika ode sve sto iole vredi. No meni ni iz dzepa ni u dzep posto nemam 1. pika pa da ispadne da se nesto borim za sebe...
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Takodje, mislim da bi bilo lepo da Toli kao spasiocu lige i rookiju poklonimo neki lepsi pick od 9, kao znak dobrodislice.
Uopste nema potrebe ako raspored na draftu ostane ovaj Praslinov. :D
Link to comment
Pa nije samo do prvog, ni drugi ne prolazi drasticno bolje
'Oћеш да се заменимо за места на драфту? :fantom:
A i uzimanje Persija ne garantuje dobar plasman :isuse:
'Oћеш да се заменимо за места на драфту? :fantom:
Uopste nema potrebe ako raspored na draftu ostane ovaj Praslinov. :D
Већ си почела да ме подриваш! :mad:Пошто вама букаџијама наравно не пада на памет да мењате своје прво и друго место за последње него бунарите још неку предност ( :P ), претпостављам да сте за дуццин предлог? Мени је све ОК, ставио сам шампионску звездицу и на овај и на А тим и ове године играм за рају (шатро играм за пају, нисам луд: , попиздео сам што ме саплићете таман када сам смислио како да вас зајебем).
Link to comment

Ne rekoh niš. Ja sam svoje mesto pošteno zaslužio samopregorom i zalaganjem :fantom:Nego, šaljenje na stranu - šta smo na kraju odlučili? Koliko ukupno krugova drafta, i koliko kola u septembru?

Link to comment

Тренутни предлог је пет кругова у Моћином Комјунути ждребету и једно додатно након краја прелазног рока, да се поваде флеке. У том додатном који ће бити у време оне паузе за играње репрезентација у септембру распоред бирања (за оне који бирају, они који су задовољни тимом не морају ништа да пипкају) може да буде од доле на горе по тренутном стању на х2х табели.

Link to comment

E zato sam ja iskusno zauzeo petu poziciju i sad me boli uvo za sve, meni svejedno.... -_-Edit - svašta s tobom zoki :o

Edited by bob loblaw
Link to comment
E zato sam ja iskusno zauzeo petu poziciju i sad me boli uvo za sve, meni svejedno.... -_-Edit - svašta s tobom zoki :o
Ja sam to isto uradio prošle godine, namerno gađao sredinu a sad sam se nešto gadno u svojoj glavi istripovao (nisam ni čitao uvodni post :D ) da ćemo birati na osnovu plasmana prošle sezone... :isuse: Tek sam večeras shvatio šta sam uradio... :frust:
Link to comment

Nista, sto se mene tice moze da ostane Praslinov predlog i to samo zbog cinjenice da je covek sam sebe upisao na 10. mesto. Necu poci od pretpostavke da je to zbog balansiranih pikova vec dobre volje tako da ako se vecina ne pobuni (a vidim niko se eksplicitno nije izrazio ni o jednoj ni drugoj varijanti), neka ostane tako. S tim sto bi onda bilo logicno da 4. i 5. krug uzastopno krecu od 1 ka 10.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...