Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

Sa zvanicnog sajta Evrolige : After 3 weeks Partizan Belgrade has the best defence in Euroleague ! Serbian team received only 184 points ! The worst defence in Euroleague has another Serbian team Red Star Belgrade ! They received incredible 273 points in 3 games !
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

dobro, posto to kacis na 3 topika samo da napomenem da to sigurno nije jedini pokazatelj i ne znaci da partizan igra najbolju odbranu u el a zvezda najgoru. moguce da je tako, ali ne mora da znaci. ako me ne mrzi izracunacu pogledacu i ostale statisticke podatke pa da vidimo.

Link to comment
dobro, posto to kacis na 3 topika samo da napomenem da to sigurno nije jedini pokazatelj i ne znaci da partizan igra najbolju odbranu u el a zvezda najgoru. moguce da je tako, ali ne mora da znaci. ako me ne mrzi izracunacu pogledacu i ostale statisticke podatke pa da vidimo.
mi sigurno ne igramo najbolju odbranu u el ali zvezda jeste losa u odbrani. gotovo kao da u beogradu pokusava da igra na kos vise.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Partizan igra dobru odbranu, ali je imao i dobar raspored i igrao sa dva krsh tima u prva tri kola, od kojih je jedan dobrano nakantan. Sem toga, 2 utakmice smo izgubili sto znaci da su ekipe na tom mecu igrale bolju odbranu od nas.Za Zvezdu ne znam sta da kazem, na mahove je to odlicno, na mahove jezivo, al bas da je najgore, ne verujem.

Link to comment
Partizan igra dobru odbranu, ali je imao i dobar raspored i igrao sa dva krsh tima u prva tri kola, od kojih je jedan dobrano nakantan. Sem toga, 2 utakmice smo izgubili sto znaci da su ekipe na tom mecu igrale bolju odbranu od nas.
Niti je Budiveljnik krš tim niti je Kubanj kandidat za fajnal for. Iako nije tako izgledalo na početku, Partizanova grupa je znatno jača od Zvezdine.Ova statistika naravno ne znači ništa. U odigranih šest kola jadranske lige Zvezda je primila manje koševa od Partizana.
Link to comment
Zvezda igra (po statistici) "mesarsku" košarku (76 faulova) Partizan "igra balet" (56 faulova).Mali je uzorak (3 utakmice), videćemo posle 10 kola.
pa naravno kada je sad kod njih vrsacki mesar.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
Niti je Budiveljnik krš tim niti je Kubanj kandidat za fajnal for. Iako nije tako izgledalo na početku, Partizanova grupa je znatno jača od Zvezdine.Ova statistika naravno ne znači ništa. U odigranih šest kola jadranske lige Zvezda je primila manje koševa od Partizana.
Slazem se sa svime, Kuban ja nisam ni svrstavao u kandidate za final4, zapravo nikoga iz te Zvezdine grupe ne vidim na final4.Jedino se ne slazem za Budivelnik, deluju mu izuzetno prosecno i raspusteno, izgubili smo tamo jer je Leo bio povredjen i jer smo previse gluposti napravili i previse sansi propustili za jednu takvu utakmicu, i zato sto je Lavrinovic naprasno postao mesavina Dirka Novickog i Patrika Juinga.
Link to comment

kao sto vec rekoh, broj primljenih poena je statisticki podatak koji ne govori bas mnogo o odbrani ekipe. broj poena po posjedu je pravi podatak, uz procenat suta i procenat dozvoljenih ofanzivnih skokova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...