Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

svim srcem za bajern! pre svega zbog karija, a onda i zbog ovog cara:http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?clubcode=MUN&pcode=004123&seasoncode=E2013

Link to comment

a Uvalin je s druge strane, navijace se za oba kluba. Jel gledao neko mec u Vitoriji, Sofo ošišan na nularicu, smesan je ko bioskop. A Skariolo definitivno pokazuje kolika je prevara od trenera

Link to comment

Svim srcem za Uvalina, naravno!Gledao posle nas- 4/4 i OT Ritas i Pao. Ritasovi igraci su mudonje opasne, prangijaju bez milosti. Tesko ce tamo bilo koji tim do pobede.Sa druge strane, Pao izgleda suludo jako pod kosem i uzasno tanko spolja.Deluje mi da im je trener 1 nemač pojma. Mogli bi do pobede u Bg ako nam spoljna linija bude na nivou, pod kosem ce nas pojesti.Nisam gledao Kahu i Makabi, meni ova Kahina pobeda veliko iznenadjenje, njihov roster mi delovao najslabije od svih+ i vlasnik im valjda vise nije preterano zainteresovan za basket otkad se bacio i na fudbal.Po rezultatu deluje da je ovaj Nanterre namucio Ruse, mada mislim da grobari to bez problema peglaju u Pioniru...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...