Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Јесте брже него прошле године, нешто је другачије, али за разлику од форме играча ове сам промене ухватио и већ сам на 102 милиона.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нема везе да ли је играо или не, питање је само колико је купован/продаван. Рачунају преко процената власништва, а не кроз број трансфера: Коне (кога сам грешком купио) је за два дана пао за 0.2 а продало га је око 7000 људи. Ван Персија је за то време истоварило (када се одузме број оних који су га довели од броја оних који су га продали) неколико десетина хиљада људи а није се променио ни зеру.

Link to comment

da li ti to stvarno meni pokusavas da objasnis? :lolol:hazarda su kupovali iako je imao slobodno kolo, to sam htio da kazem. nevidjen hype. mislim da su on, perica i tevez za ta dva kola skocili za 1.5. ja sam uzeo wc prije toga i stavio ih u svoj tim.

Edited by Timmi
Link to comment

Не покушавам теби да објасним, већ покушавам заједно са тобом да дискутујем са Краљем а да сви ми заједно објаснимо Малкину.

Link to comment
Isto kao i prosle sezone. Cak je, cini mi se, povecana granica za rast cijene. Hazard je prosle sezone narastao 0.6 za dva kola i to nije igrao u medjuvremenu.
Obrati pažnju samo na broj igrača kojima je u ovoj rundi pala ocena (a tek je utorak ujutru).
Link to comment

Ja to uvek u statistici pratim. Uvek bude oko jedne strane sa padom i pola sa rastom.Na kraju krajeva nije ni važno. Ja bih podržao da se nagrade manijaci koji svakodnevno prate i menjaju.

Link to comment
Не покушавам теби да објасним, већ покушавам заједно са тобом да дискутујем са Краљем а да сви ми заједно објаснимо Малкину.
Malkin shvatio: WC iskorišćen, uskočilo se na sve glavne bandwagone, čeka se 14. septembar da se stvarno sklopi tim.
Link to comment
Ja bih podržao da se nagrade manijaci koji svakodnevno prate i menjaju.
Уместо да се исмевају зато што праве по 8 трансфера. :fantom:
Link to comment

Vala baš, a i u onom draftu sve mrtvo, niko se ne đora.Ali kad smo već u potrazi za logikom kako objašnjavaš ovo: Azar i Soldao su počeli sa po 9,5. Posle tri kola, Azara ima 24,38432 procenata timova, a Soldada 20,14823. Ocena Azara je pala za 0.2, a Soldada skočila za isto toliko. Biće da i poeni ipak igraju neku ulogu.

Link to comment

Ako je to čitava logika, onda previše zavisi od njihove (na ovom primeru katastrofalne) procene vrednosti na samom početku. Tj. procene zastupljenosti po timovima. Tih 15% razlike neće uspeti da opeglaju do kraja lige.

Link to comment

Стигле цене. Озил 10. :mellow:Шта сада? Да купујем Жироа? Па то тренутно ради свака шуша у универзуму. :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...