Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Наравно да си ме победио када сам изгубио. Свашта, чиме се све људи хвале данас.Честитам и теби и следећем срећнику, отишао сам у минус једно 40 бодова. Знам, знам... :blush:

Link to comment

Očajan start je zahtevao potez očajnika, aktivirao divlju kartu koja se isplatila! Dobio Svonsi, dobio i ja! :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ау, каква драма у Чемпионшипу!!!Ево га код мене мој другар Убибоби који је играо велики дерби против Монструма и његовог тима Ђубретари. Пазите сада, молим вас: у утакмицу Арсенал - Тотенхем ушли су изједначени, Убибоби са Паулињом а Ђубретари са Солдадом. Утакмица се завршила како се завршила, резултат је био нерешен. Онда стиже инфо прво на лајвскору, онда на флешскору а онда и на фантази сајту да је Солдадо добио жути након краја утакмице! Дакле, побеђује Убибоби. Седимо ми тако чуку времена, сад човек хоће кући и каже "ајде провери још једном", погледамо сајт фантазија а тамо променили жути на Паулиња! Сада побеђује Монструм... На лајвскору и флешскору и даље пише Солдадо. Лудило потпуно. Је л' зна неко ко је у ствари добио тај жути који одлучује победника?edit> на званичном сајту лиге пише Паулињо. :rolf:

Edited by Праслин
Link to comment
10zcwmp.png2qw09dd.png2zemk3l.png :0.6:edit> напомена за оне који не отварају претходне стране: отворите претходну страну! Edited by Праслин
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...