Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za Zabaletu je jos i bilo neke logike - klin & bonusi, bar 7 poena. Ali Jaja... 16 poena od jednog jebenog udarca. U premijeru niko nema vise od cetrdeset, osim mog nemezisa koji ima 51 :frust:

Link to comment

Jedno pitanje od novajlije u najnižem rangu: kad se upotrebi WC, jel to podrazumeva samo da može da se napravi neograničen broj transfera, gde je polazna tačka trenutni sastav, vrednost tima i koliko kinte ima u banci ili se počinje kao ispočetka, tj. sa 100 miliona u banci i 15 mesta za popunjavanje?

Link to comment

To samo pokazuje da Premier igraju 1 diletanti koje je usralo. U Brodu nas je duplo vise sa 40+edit: malkine Mozes da izbacis sve pa pravis tim iz pocetka a mozes i da napravis 7-8 transfera. WC ti daje neogranicen broj transfera od aktivacije do sledeceg dedlajna tako da mozes da se predomisljas k'o nbg4ever. Polazna tacka ti je trenutni sastav i kinta u banci.

Edited by Feindouno
Link to comment
Jedno pitanje od novajlije u najnižem rangu: kad se upotrebi WC, jel to podrazumeva samo da može da se napravi neograničen broj transfera, gde je polazna tačka trenutni sastav, vrednost tima i koliko kinte ima u banci ili se počinje kao ispočetka, tj. sa 100 miliona u banci i 15 mesta za popunjavanje?
nema ispočetka, nego koliko para imaš + prodani igraču = novac za nove igrače. a imaš neograničen broj transfera
Link to comment
Jedno pitanje od novajlije u najnižem rangu: kad se upotrebi WC, jel to podrazumeva samo da može da se napravi neograničen broj transfera, gde je polazna tačka trenutni sastav, vrednost tima i koliko kinte ima u banci ili se počinje kao ispočetka, tj. sa 100 miliona u banci i 15 mesta za popunjavanje?
Polazna tacka ti je trenutni sastav, i koliko para imas trenutno. Kad je aktiviras mozes praviti neograniceno transfera do deadline-a za sledece kolo...znaci, ne moras sve transfere obaviti u tom trenutku vec motes danima da kombinujes...
Link to comment
To samo pokazuje da Premier igraju 1 diletanti koje je usralo. U Brodu nas je duplo vise sa 40+edit: malkineMozes da izbacis sve pa pravis tim iz pocetka a mozes i da napravis 7-8 transfera. WC ti daje neogranicen broj transfera od aktivacije do sledeceg dedlajna tako da mozes da se predomisljas k'o nbg4ever. Polazna tacka ti je trenutni sastav i kinta u banci.
Jos ne azuriraju pogadjalicu ali ja sam bas los...koliko ti imas ovo kolo?
Link to comment
Jos ne azuriraju pogadjalicu ali ja sam bas los...koliko ti imas ovo kolo?
Mrzi me sad da opet racunam jer tebe mrzi da procitas 2 strane :lol:Izmedju 105 i 120 valjda, imam 100 na SItiju
Link to comment
Garnirung car, stavio Zabaletu za kapitena, dobio 24 poena :Hail:
I ispostavilo se da je to bilo jedino pametno što sam uradio. :DSasraše me dvojac Sanderlenda i onaj Šalja iz Fulama.3 majstora za -2 poena u zbiru.Doduše još nije gotovo, mogu Miču i Boni da me sa'rane, mada neće valjda bi trebalo
Link to comment

Vidara je uspešno sprečio Runija da igra danas. Kao Minjoleov vlasnik, ja zadovoljan.Nego, jel zna iko da li Boni startuje? I šta je sa Tureom, Rodžers je pre par dana zvučao kao da bi mogao da igra...edit. a ok, sad vidim, Kolo ni na klupi. 10 igrača za mene u ovom kolu, i to ako Boni igra :cry:

Edited by malkin
Link to comment

Znaći, dobijam ako Koutinjo konačno uradi nešto, Žiru istambura Toti, a Mertesaker mu pomogne. I skrši Paulinja u 13 minutu, tako da ovaj napusti teren. Nakon što dobije žuti karton zbog simuliranja :fantom:Da počnemo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...