Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Jao pucam od Surdulovica za bod :isuse: Shawcros clean osetio™, a Lukakara stvarno out pogotovu ako ovaj ludak planira no-ST taktiku u jacim duelima.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ozbiljno razmisljam da ne uzmem Persija, zadrzim Bentekea, a razliku spucam u odbranu.Ono, Darvin, adaptacija
to zbog novog bonusa ili zbog loše forme napadača ?
Link to comment

Pošto sam ja Svonsi, red je i da startujem sezonu kao oni.. :isuse: Čestitke Lezilebu, izbor kapitena i Lukaku koji je ostao na klupi su presudili.. :( Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Izgubih od Pantelije, cestitam. Ako se dogodi da dodele asistenciju Kutinju, izgubicu za 1.Ali tek je pocetak sezone, noge su teske™ od priprema, tim se jos uigrava. Bice bolje u nastavku.

Link to comment
to zbog novog bonusa ili zbog loše forme napadača ?
Koje lose forme? Ja sam prezadovoljan napadacima - imam Zirua & Soldada. Treci malo slajfuje, ali sredice se i to.Sredina kurcu ne sluzi. U Mancesteru nema ozbiljnog srednjaka, Silvu imam, Koutinja takodje, Ziru mi pokriva Volkota i Kazorlu, u Totenhemu ni jedan srednjak nije ni blizu Soldadu po ucinku. U Celsiju se ne zna ni ko pije ni ko placa. Postoje ovi jeftiniji, Miraljas, Nolan, Snodgras, eventualno Micu, a svi oni su mi dostupni ako se odreknem Azara.E tu dolazimo do odbrane. Maltene svaki klin regiistruje prosecno 2 bonusa za polovinu difendera. To je sad vec ozbiljno vise nego prosle sezone. Bukvalno je postalo logicnije igrati 4-3-3, nego 3-4-3 ili 3-5-2 kao prosle sezone.Jedini problem sa tom taktikom je da iziskuje solidan broj transfera, kao i cinjenica da promenjen bonus sistem ne garantuje vise klin sitova. Ovakav start jacih ekipa je susta suprotnost u odnosu na proslu sezonu. Tada im je bilo potrebno 15ak kola da se srede pozadi. Cak i Vest Hem, koji je odlicno krenuo prosle sezone, ove deluje jos cvrsce.*naravno, uvek postoji mogucnost da sam se zajebao i da Persi urnise Kristal. Iz tog razloga, sa sobom uvek nosim moj Master Vajld kard :D Edited by nbg4ever
Link to comment

Jos par ovakvih kola i morace 1 divlja karta da se odradi sa redistribucijom™ novaca.Vezni igraci mi kostaju 40 a do sad su u 2 kola i 11 meceva njih petorica dali ukupno 2 gola (1 Baird, ne treba ga ni racunati) i imali 2 asistencije :isuse:

Link to comment
Tola, cestitke, lose kolo za mene...
Hvala. I pored promasaja sa extra transferom, solidno kolo. A taj extra sam iskoristila da dovedem Harta umesto Ceha. Ali dobro, bolje krenuti sa -4 protiv Stoke-a, nego u sledecem kolu isto to ili bez golmana protiv proslogodisnjeg osvajaca svih mogucih titula.
Link to comment
Jos par ovakvih kola i morace 1 divlja karta da se odradi sa redistribucijom™ novaca.Vezni igraci mi kostaju 40 a do sad su u 2 kola i 11 meceva njih petorica dali ukupno 2 gola (1 Baird, ne treba ga ni racunati) i imali 2 asistencije :isuse:
a bonus ne mogu da dobiju ni pod razno, dok svi odbrambeni dobiju nesto jer su razlike maksimalno 1-2bps. ubjedljivo najgori sistem do sad.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...