Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lezileb danas preokreće zahvaljujući Džeku ©, 42-40, sutra meni Bane a njemu Evra i Lukaku.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

izgubih od praslina zbog silvine asistencije i to nakon mojih -4 i njegovog vajld karda. nakon sto sam u prvom kolu igrao protiv nbg-a koji je citavo ljeto probdjeo u sastavljanju sto boljeg tima, sad je protivnik odlucio i divlju kartu da iskoristi protiv mene. pozivam vas da nastavite s ovom divnom tradicijom.

Link to comment
izgubih od praslina zbog silvine asistencije i to nakon mojih -4 i njegovog vajld karda. nakon sto sam u prvom kolu igrao protiv nbg-a koji je citavo ljeto probdjeo u sastavljanju sto boljeg tima, sad je protivnik odlucio i divlju kartu da iskoristi protiv mene. pozivam vas da nastavite s ovom divnom tradicijom.
article-2084952-0F66BAE200000578-632_634x424.jpg
Link to comment

Vodim 44-43 protiv pastira. Sutra imamo obojica Azara, a on i Kola. Kakve sam kurate srece, ima da dobije tacno ta dva poena. Bar mi je busenje Harta dalo fighting chance.Mene interesuje sta se dogadja u fei/prslin ligi?Sent from my Nexus 4

Link to comment
Vodim 44-43 protiv pastira. Sutra imamo obojica Azara, a on i Kola. Kakve sam kurate srece, ima da dobije tacno ta dva poena. Bar mi je busenje Harta dalo fighting chance.Mene interesuje sta se dogadja u fei/prslin ligi?Sent from my Nexus 4
Ne pomazu ni divlje karte... Praslin ostaje zakucan za dno tabele.Najvjerovatnije zahvaljujuci gol razlici al koga briga :lol:
Link to comment
Kako stvari stoje, imam 6-7 poena prednosti nad Pastirom, njemu ce igrati Esli Kol, Kolo Ture i Hart na golu, a meni Benteke i Koutinjo. Soldado kapiten obadvojici™. Gusto
imas poen vise a ja igraca vise.. 2 poena za Coleta to je sve, zar trazim previse :)* pretece me sa komentarom. bice sutra zanimljivo! Edited by Baba Ji
Link to comment
Lezileb danas preokreće zahvaljujući Džeku ©, 42-40, sutra meni Bane a njemu Evra i Lukaku..Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Sutra Lukaku nek da gol il` nek se ne pojavljuje na terenu ^_^
+1. ako lukaku ne igra, meni ulaze 7 chesterovih poena. Edited by Lezilebovich
Link to comment
Tola, jel da cestitam ili da cekamo RVP-a? :)
Cekamo, taj ce da nadoknadi 21 poen razlike.
Tolaa™ koja si na pogadjalici? Javi i ko je prvi u ligi, meni ne otvara sajt :(
Slobodno likuj posle 2 (i slovima: DVA) kola, ja cu u maju, kao i prosle sezone. :fantom: Ovako je jos bolje, vise ces dramiti kad krenes da pucas.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...