Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jer™ moze neko da javi ko je prvi u pogadjalici?Nesto mi ne radi sajt.
Šatro ti ne radi...:)Ti i Sam Spade po 145, ja 140...velika vecina lige u minusu danas...
Link to comment
Dosadašnji napadač i kapiten Anžija Samjuel Eto potpisaće biće predstavljen u dresu Čelsija nakon prvenstvene utakmice "plavaca" sa Mančester junajteda koja se igra u ponedeljak, javljaju britanski mediji.
Nisam prodao Lukaku na vreme, ako je do sada igrao na kašiččicu, od sada neće ni toliko. Možda ga proslede negde ne pozajmicu ?
Link to comment

Juce solidnih 42 poena protiv Zoidbergovih Morzeva. Lepih 17 poena prednosti, ali njemu danas igraju Dzeko, Silva, Boni i Voker, a meni Hart. Opet se nisam proslavio pri izboru kapitena, Felaini © mi je bio jedan od losijih. Na pogadjalici 35, sto u ukupnom zbiru daje taman koliko treba za upis u klub 3 cifre. Danas ce biti zanimljiv dan, ima sve da prsti, a ja bih voleo neko smaranje kao na Evertonu juce.

Link to comment

Ne znam da li je povezano, ali imam utisak da ce Svonsi trpeti dosta zbog LE. Sto se rotacija tice, ako ne i forme.Dzekson igra. Videcemo koliki sam tacno idiot ispao dovodeci Bentekea, misleci da ce i Negredo dobiti sansu od startaSent from my Nexus 4

Link to comment

Jebi se, Dzeksone >_>Ide i Soldado, al zbog nebiranja Dzeke gubimOde klin Sitiju! Bravo, Bo Kjung KimzeSent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...