Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Bravo Shawcross, jos jedno nashe™ dete zabilo (al ovaj mi je u prvih 11) . A evo i ducca-inog Ravela Morisona sa sve rukavicama u avgustu, nije ni cudo sto ga je SAF shutnuo :lolol:

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

90' Everton apply pressure and a brilliant scoring opportunity is created for Seamus Coleman. But the ball crashes against the crossbar! :cry:
Uh, imali su i u prvom poluvremenu, vezanu prodaju Kolmen/Miraljas. Ali nista od gola i asistencije. Bice bonus za njega.25 poena, za sada. Bice jos 3-4 bonusa za Zirua, Kolmena i Cestera. Vest Hem drugi klin, Pacov drugi kurac da izbijem oba oka.Kako stvari stoje, imam 6-7 poena prednosti nad Pastirom, njemu ce igrati Esli Kol, Kolo Ture i Hart na golu, a meni Benteke i Koutinjo. Soldado kapiten obadvojici™. GustoDzoker na Everton :isuse:
Link to comment

Jebem mater Evertonu! Inače ne stojim loše u duelu, mada protivnik ima još pun q igrača i Džeku kapitena...Coleman-Shawcross-Chester na visini 1 zadatka, samo sam za Rikija kapitena očekivano izduvao.Edit - kad malo bolje pogledam teško ja ovo dobijam...oh well

Edited by bob loblaw
Link to comment
Uh, imali su i u prvom poluvremenu, vezanu prodaju Kolmen/Miraljas. Ali nista od gola i asistencije. Bice bonus za njega.25 poena, za sada. Bice jos 3-4 bonusa za Zirua, Kolmena i Cestera. Vest Hem drugi klin, Pacov drugi kurac da izbijem oba oka.Kako stvari stoje, imam 6-7 poena prednosti nad Pastirom, njemu ce igrati Esli Kol, Kolo Ture i Hart na golu, a meni Benteke i Koutinjo. Soldado kapiten obadvojici™. GustoDzoker na Everton :isuse:
čekaj, kako će Kolmen da dobije bonus kad ima 7bps a Džouns iz Vest Broma ima 10, Jagielka i Baines po 9, Distin 8...
Link to comment
čekaj, kako će Kolmen da dobije bonus kad ima 7bps a Džouns iz Vest Broma ima 10, Jagielka i Baines po 9, Distin 8...
nbg uglavnom lupa, ne vjeruj mu nista
Link to comment

Benteke je jak skoro kao Borha :Hail:Villa medjutim igra katastrofalno i do prije minut nisu ni vidjeli Minjolea.2-1 imam na pogadjalici, fenomenalno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...