Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uzo Lamberta, falilo mi 0.2 za Bonija (posto je Lukakou za toliko pala cena :isuse: ).Anelku sam ostavio da smrdi na klupi da ne gubim 4 punata.
čekaj bre, jel tebi Lambert greškom kapiten? ja sam se ozbiljno usrao od RVPovog kapitenstva, sad lakše dišem.
Link to comment
Odma :rolleyes:Bar da je Mert dobio 6, ovako mi ostaju Cester i Kolmen da vade kestenje iz vatre u odbraniSent from my Nexus 4
meni užas u odbrani, Klajn ne igra, kao ni prva rezerva (Rac). Druga rezerva iz odbrane je Tarner čiji je raspali tim već primio gol...
Link to comment

Meni je Brejdi bio u timu celu predsezonu, a onda sam doveo Kima, iz ne znam kog razloga.Mada, da budem iskren, grejao bi mi klupu.Malkine, malkine... Klajn je bio povredjen bar nedelju dana pre pocetka sezone. Rac i Tarner nas jebu kolektivno

Link to comment

Kačamak! :lol:A Fulam i Stoke su mi bili izvor relativno jeftinih odbrambenih, sa dobrim rasporedom, u narednih 5-6 kola

Edited by nbg4ever
Link to comment
Meni je Brejdi bio u timu celu predsezonu, a onda sam doveo Kima, iz ne znam kog razloga.Mada, da budem iskren, grejao bi mi klupu.Malkine, malkine... Klajn je bio povredjen bar nedelju dana pre pocetka sezone. Rac i Tarner nas jebu kolektivno
ma slagalo me da će da igra, negde sam pročitao i slepo poverovao. uostalom, nije mi se davalo 4 poena a Lukaku je morao da bude istovaren.Everton mora pobediti!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...