Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

vidim Aguero najavljen za nedelju.

jel ima u kladionicama over/under za njegove minute na terenu? realno, sve preko 23 minuta je čudo.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Игра к'о Драгиша Бинић у Славији из Прага, колико хоће и када хоће. Једино што је Драгиша изласке са терена регулисао црвеним, а Серж се помази по буткици и лагано прошета до трибини.

Link to comment

vidim Aguero najavljen za nedelju.

jel ima u kladionicama over/under za njegove minute na terenu? realno, sve preko 23 minuta je čudo.

joj, nek ide u kurac pelegrini. bice kao sto je bilo sa silvom, pa zbog toga nisam uzeo yayu pred ovo kolo.

Link to comment

nbg, oće igrati Amorebieta? izgibo nam Čester, moram protivu Feija da se borim spomoću najgore odbrane u ligi na svetu...

Link to comment

A ko to moze da zna sad, jbga. U proslom kolu ga je menjao Den Brn™, pitaj boga zasto. Pa je isti zamenjen nakon 57m.

U mom timu imam max 5 sigurnih igraca. Ovo ostalo u pasulj da gledam da li ce igrati

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Што је најлуђе, то последње коло увек неко полуди, или непознат играч или познат у утакмици у којој се то од њега не очекује, к'о Лукаку прошле године.

Link to comment

Kako spinujes :isuse:
Fei je pobjeido kad je bilo bitno, kao uostalom i svaki drugi bitan mec u ligi. 
Jos jednom pobjedom protiv tebe bih samo dobio jos 1 dokaz u prilog onome sto svi znaju a to je da sam za tebe Ostrog™

Link to comment

80m2, 120e rata.

Mojne se ljutiš :D To ti je priča za ne veruješ.

 

Što bi reko Toni, ko Bajern i Bajer. Ja sam onaj lekoviti.

Leleee, ce nastane zabuna vidim ja :)

 

Inace kvalitetno sam se samoubio u proslom kolu i sad mi LS visi o koncu.

 

Zbog putovanja i neimanja neta morao sam transfere da nspravim jos u sredu, i to sam otisao u minus zbog Runija :isuse: pa me Moca razbio kao dete zvecku :)

 

Sad moram neki undo da napravim.

 

Sent from my HTC using Tapatalk

Link to comment

Kako spinujes :isuse:

Fei je pobjeido kad je bilo bitno, kao uostalom i svaki drugi bitan mec u ligi. 

Jos jednom pobjedom protiv tebe bih samo dobio jos 1 dokaz u prilog onome sto svi znaju a to je da sam za tebe Ostrog™

 

apsolutno. ja kao novajlija u fantaziju i ne mogu da se smatram ravnopravnim sa nekim ko je, poput tebe, prošle sezone bio dvadeset i neki u forumskoj h2h ligi. moje je da dam sve od sebe, da učim od iskusnijih, pa kako ispadne. :fantom:

 

uostalom, dosta o našoj utakmici, biće mnogo zanimljivija i bitnija borba za baraž. Morževima treba pobeda protiv četvrtoplasiranih Rumuna da sačuvaju baraž-mesto od letećih magaraca kojima ne bi trebalo da bude teško da pobede konobare. (ovom epskom čempppionšipskom sukobu ljudi i životinja samo fale đubretari...)

pppremijerligaškim fenjerašima bi više odgovaralo da morževi prođu u baraž jer magarci imaju dosta bolji klasik skor.

Link to comment

Ti si kim philby fantazi topika :isuse:
FYI pola prosle sezone sam adasevicevao™, ako ne i vise, ispao za neki nesrecni bod ili dva ali da, bio sam dvadeset i neki...

Link to comment

Prasline, ti dobijas sledeci mec bez vecih problema (ili odigras nereseno), i onda pravis rekord od 15 transfera za poslednje kolo, jel tako?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...