Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Au, sad me sramota. Prestao sam da pratim temu pre par nedelja, a prekjuče uzeo da čitam poslednje 3 strane samo. :/

 

U tom slučaju, imam šanse ko Liverpul. :)

Ili da čekam da mi se protivnici samoubiju ili da pobedim sa 100 razlike u ovom kolu. :D

Link to comment

Nisam pisao par nedelja, Uspeo nekako da sacuvam mesto koje vodi u visi rang. Poslednje kolo polu revijalno da pokusam da zadrzim vicesampionsku poziciju ispred majamija, i da u classic ligi sa drugarima nadoknadim -30 za drugo mesto ako je to ikako moguce. Zato cu mozda napraviti par nekih izmena cisto da probam da pogodim neka iznenadjenja. A vec od nedelje pripreme za premijer liigu gde u prvoj sezoni imam cilj da se ne borim za opstanak, sve preko toga je cist bonus. 

Link to comment

čestitke na dobroj sezoni, ali ja ti neću mnogo pomoći oko očuvanja drugog mesta. Fei je bacio neki opak đuđu na moj tim, ključni odbrambeni igrači i napadači su povređeni pa ću morati u debeo minus. a i neka mu kad mu je vrhunac sezone pobeda nad novajlijom u ligi :fantom:

Link to comment

lepo piše da ću morati u minus. nisam lud da 2 dana pre dedlajna dovedem nekoga kome će primicač popustiti na subotnjem treningu.

a i moram još da razmislim kako da reagujem na tvoje dovođenje Džeka...

Link to comment

Evo me dirketno na topiku  :D da odgovorim Prslinu.

 

 

Samo da se zapiše da su Morževi aktivni svih 38 kola.

 

 

Nisam pisao par nedelja,

 

Kako je na temi zavladala vucicevska™ atmosfera. Pojednci prozvani i odmah se skruseno javljaju, tvrde da ce se na temi ubuduce pojavljivati od 7:30h, i da ce se u sledecoj sezoni odreci 5 meleona funata iz budzeta za dovodjenje igraca kao podrsku prslinovim merema reorganizacije i stednje

 

Link to comment

Evo me dirketno na topiku  :D da odgovorim Prslinu. Da, igram, da, h2h me interesuje. Čulo se da ste jaka ogranizacija.

Ništa, javljam se čim budu krenule pripreme za sl.sez.  Eh, kad je jedan Kevin Nolan preživeo championship, preživeću i ja.

Važno je da nema mnogo onih koji brzo bataljuju, loše kad od 20 ekipa samo 10-tak završi sezonu.

 

Hej, ko je ovaj sto krade identitete? :D

 

Jos se i javlja na fantazi topiku?

Link to comment

Kako je na temi zavladala vucicevska™ atmosfera. Pojednci prozvani i odmah se skruseno javljaju, tvrde da ce se na temi ubuduce pojavljivati od 7:30h, i da ce se u sledecoj sezoni odreci 5 meleona funata iz budzeta za dovodjenje igraca kao podrsku prslinovim merema reorganizacije i stednje

 

Једино што сам ја Слина, Толаа је Вучић. Користим што се одјавила са топика на недељу дана, хихихихи. Само да се не наљути када се врати. :(

Link to comment

Kako je na temi zavladala vucicevska™ atmosfera. Pojednci prozvani i odmah se skruseno javljaju, tvrde da ce se na temi ubuduce pojavljivati od 7:30h, i da ce se u sledecoj sezoni odreci 5 meleona funata iz budzeta za dovodjenje igraca kao podrsku prslinovim merema reorganizacije i stednje

 

 

80m2, 120e rata.

Hej, ko je ovaj sto krade identitete? :D

 

Jos se i javlja na fantazi topiku?

Mojne se ljutiš  :D To ti je priča za ne veruješ. 

 

Što bi reko Toni, ko Bajern i Bajer. Ja sam onaj lekoviti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...