Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Играм дерби зачеља против Дуце. Он стартовао са -4, ја са -12. И мени и њему на клупи Маноне са 8 бодова, а њему трећа замена Колбек са 11 (без бонуса). :lolol:

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad htedoh da kukam za Colbacka :isuse:Januzaj nije u 11, jos ostaje nada da ne zaigra jos neko.. Mada vec vidim Januzaja kako ulazi u 80. minutu da uzme zasluzeni bod.

Link to comment
*Jebo mi pas mater i kud sam igrao Adriana umesto Manonea :isuse:
:lolol: ne zajebavaj bre.nego, kamo AJ bendvegon? taj si preskočio :fantom:ja igram protiv Midsomera sa kojim jedino delim golmana i nijednog više igrača. moglo bi da presudi to što ja imam samo Kosc. iz Arsenala, a on Santija i Žirua©.e da: nikad igrač Vilfride! :mad: da mu ne stoji ono CAR (H) za sledeće kolo, odmah bi ga prodao.
Link to comment
Да ниси мењао Агуера и ишао у -4, ушао би Колбек сигурно. :fantom:
To je tačno... :unsure: Ali... pantelia ima Đirua™ a ja imam osećaj da će uvaliti bar 2 komada Palasu pa sam morao da ga anuliram... A minus mi neće smetati jer on ima 4 povređena... Sjajna taktika :D
Link to comment

Nisam preskocio, nego uzeo bodove u proslom kolu, uzeo 0.1 profita i prosledio dalje. I onako bih ga prodao nakon Hala kuci, jer onda ima tri jebena gostovanja + blenk u 28. kolu. Prvi WC draft mi je ukljucivao i njega, ali bi mi bio na klupi u obe utakmice, tako da sam se odlucio da idem s Panceonom.Inace, strasno koliko se ispromasivao Njukasl u prethodna dva kola. U oba su imali 10ak udaraca u okvir i nista. Remi pogodio precku i stativu pre crvenog <_<Nego, teska srca sam rekao zbogom Cesteru :cry:Moja poslednja veza sa prvobitnim timom...http://youtu.be/6ixdPnLFVIo

Link to comment
Е, каква гомила лудака.... :lolol:Рекао сам Дуци оно за Агуера.
:lolol:I kod mene je to slučaj... :D Inače, moj sjajni plan upravo pada u vodu jer i ja imam jednog manje (Chiriches nije ni na klupi a nemam rezervu za njega :isuse:)
Link to comment

Snodgraaaaas! Za draft ligu i za ponistavanje Marsala Lezilebu! :Hail:Mi bogatuni, sto imamo novaca za clanstvo na skautu, znamo da je Kardif br. 1 po suntavilu (tj imaju najvise udaraca ka svom golu)

Link to comment
Nego, teska srca sam rekao zbogom Cesteru :cry:Moja poslednja veza sa prvobitnim timom...
+1srce mi se steglo kad sam ga izbacio. ali zato i dalje imam Kolmena iz prvobitnog tima. neću ni da ga prodajem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...