Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

osvojih i ovaj kup :) hvala na cestitkama, jos sam usao sa -8 u celu pricu, na kraju sa jedva 11 igraca.problem je raspali aguero zbog koga cu verovatno opet u minus :/@Malkin, tesko da mogu da te stignem ma koliko da jurim, bezis mi 4 pobede u ligi, jurim promotion, sve preko toga je uspeh, trenutno je odlicno s obzirom da od ovih 7 poraza imam 5 u prvih 6 kola. A usput se igram jos uvek u ovom njihvom globalnom kupu :)

Edited by nick1986
Link to comment
Ovo preti da bude potez sezone.
Ja sam na 2. mestu: spucao sam obe WC u 2 kola.Izgubio sam zbog povrede Kuna, + povređen Lukaku + Kabaj ode = odoh u minus. Dajte nabolji predlog vezni+napadač za 15 funata.
Link to comment

zavisi dosta od toga kako ti izgleda ostatak tima, ali ovako na brzaka par ideja:Žiru i HendersonRodrigez i Stivi DžiStaridž i Džondžo ili FerAdebajor i Džonson...doduše, neke od ovih kombinacija su 15.1 :DArsenal i Liverpul imaju zgodne utakmice u narednom kolu, kratkoročno je ovo prvo možda najbolje

Link to comment

Djekson, Staridj, AJ, Panceon, MiraljasSvi u formi i imaju ok short term raspored (2-4 kola). Zavisi i od povrede Aguera. Imati u vidu 28&29 koloInace, prosto je fascinantno kojim tempom se zacrvene™ najbolji igraci koje imam u timu. Aguero x2, Silva x2, Remzi, Ozil, Volkot, Kabaj, Runi, Benteke jos na pocetku. Jos fascinantnije je kako uvek uspem da ih zamenim efikasnijim igracima, koji se opet skrse nakon tri kolaSent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Donece, kurac. WC moze samo da sjebe tim.Gledam kako kukaju po netu oni koji su ga iskoristili pre nedelju dve - Kolmen, Cester, Klajn, Aguero, Kabaj.*Inace, postao sam drug clan na Skautu. Nemoj da se neko zajebao, pa da krene istim putem.Mislim, nije do para. Deset funata. Ima i korisnih sadrzaja - season ticker, tabele, poredjenje igraca. Ali pre nedelju dve, predlozili su mi da bencujem Kabaja protiv Vest hema, a ove da kapitenujem Azara. Idioti :isuse:

Link to comment
Donece, kurac. WC moze samo da sjebe tim.Gledam kako kukaju po netu oni koji su ga iskoristili pre nedelju dve - Kolmen, Cester, Klajn, Aguero, Kabaj.
Ja sjebem tim kad god iskoristim WC. Do prvog sam bio u prva dva™ u ligi a nakon toga sam izgubio sve sem mozda 2 utakmice. Sad sam ispucao i drugi da ide sve u kurac. Bar ne mogu da ispadnem iz broda™
Link to comment

Koga umesto Aguera je pitanje za milion dolara... Htedoh RVP-a ali cena je nenormalno visoka, apsolutno neprijustiv u ovom trenutku. Plus je pitanje kakvu ce imati minutazu.

Edited by ducca
Link to comment

Ja nemam nameru da cackam napad Mancestera dok se ne rascisti situacija i taj trougao Mata, Runi, RvP. Ko ce tu najvise profitirati, bog ce ga znati. Ali da se ne lazemo, dobar je bio Runi i sa Persijem na terenu.Ja idem sa Matom, a za 4-5 kola cu valjda dovesti jednog od ove dvojice napred

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...