Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Bez par igraca, sa povredama u prvom poluvremenu i crvenim kartonima, uspevam da izvucem nereseno trenutno, da bih izgubila za Banetov bonus. :isuse:
Nekako sam propustio taj deo, ali gde se bese gledaju ti bonusi pre nego sto budu evidentirani na EPL sajtu?
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ducca, kliknes na rezultat meca koji te zanima, izlistaju ti se strelci, asistenti... i ima opcija Detailed Stats. Tu ima kolona BPS i oni koji imaju najvise poena u toj koloni, dobijaju bonus.

Link to comment
Када будем испао из лиге сетићу се једне пречке Лампарда, једног жутог Ивановића и поништенег гола Доусона на Ериксонову асистенцију.
Awww... what's the Mata, Praslin? Why you no win? :(
Link to comment

Ali onaj Remy, koja je to smrda raspala. Dvaput ga uzimam i posere mi se oba puta po skoru. Dabogda ga vratili u QPR i sa njim ispali odma u konferenciju, pu :fur:Koliko je forum spor, sinoć me prošao bes dok sam se logovao. Ali nikad nije kasno za rant.

Link to comment
Nekako sam propustio taj deo, ali gde se bese gledaju ti bonusi pre nego sto budu evidentirani na EPL sajtu?
ja gledam na totalfpl.com, u realnom vremenu se menja u skladu sa bps poenima na zvaničnom sajtu. tako bar ne moraš da se cimaš da pregledaš bps svim igračima, pa da rangiraš, itd.
Awww... what's the Mata, Praslin? Why you no win? :(
e pa de si ti bre čoveče. bruka bi bila da ja jedini pratim Feia po broju postova na topiću...
Link to comment

Igrao si sa mnom za 3. mesto i pobedio. Cestitam.Najveca feministkinja medju svim igracima fantazija je:nick1986Cestitamo! :0.6:http://www.konkuri.com/tournaments/2f83872ef3/matchesU super kupu igra protiv pobednika onog Praslinovog pobacaja, ko zna ko je to.

Link to comment
Igrao si sa mnom za 3. mesto i pobedio. Cestitam.Najveca feministkinja medju svim igracima fantazija je:nick1986Cestitamo! :0.6:http://www.konkuri.c...3872ef3/matchesU super kupu igra protiv pobednika onog Praslinovog pobacaja, ko zna ko je to.
hvala :)čestitke nicku, tj. Topolicama, ljutom Čempppionšip rivalu, uz želju da u svetlu osvajanja ove prestižne titule proglasi sezonu uspešnom i zabatali jurenje za prvim mestom.edit. auuu sad vidim da je Fei puko od poslednje ekipe koja je napravila čitavih 0 transfera ove sezone. tačno smo svi najebali od rano upokojenih ekipa sad kad im se vratio RVP©. Edited by malkin
Link to comment
Igrao si sa mnom za 3. mesto i pobedio. Cestitam.Najveca feministkinja medju svim igracima fantazija je:nick1986Cestitamo! :0.6:http://www.konkuri.c...3872ef3/matchesU super kupu igra protiv pobednika onog Praslinovog pobacaja, ko zna ko je to.
Cetitke Topolice UTD.Kakav peh da mi se u finalu Femenist kupa povrede Lukaku i Aguero, te Gabidon ostane sa 6 bodova da bi Januzaj upisao 3minuta u igri :(.U Championshipu izgubim od Arcestera 55-51, kakvo usrano kolo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...