Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Raspadam se k'o Partizan NISSpremam se da napravim 3 transfera u afektu jbg, a i dalje mi ostaje bar jedan čovek u bolnici. To bi bilo to što se tiče ambicija o visokom plasmanu

Link to comment

au kakvo sranje. i ja ga držim sve ovo vreme na klupi. žasu, mogu da biram između Hendersona i ADžonsona :isuse:a taman sam smislio genijalan plan da svake nedelje trošim ft na rotaciju Mata-Silva :lolol:

Link to comment

Gabidon na klupi clean, jebeni sedmi put ove sezone :o Mrtva 32 boda, valjda ce pola Citya u timu veceras preokrenuti stvar protiv Arcester Uniteda mada i on ima YAYA.

Link to comment
Ja se iskreno nadam da je nemoguce, ali s'obzirom da igra sa sunkama ne bi me nista iznenadilo, tako da, ne zuri sa cestitkama :P .
Pa da Zabaleta dobije samo 1 poen, a Hazard zamrezi 3 komada, i jos sa CS-om i eto meni pobede :D
Link to comment
Trpim Remzija mesec dana da se vrati i on ponovo obnovi povredu :( , ako ga prodam gubim 0.7 na njemu. Lose-lose situaciju, jbm ti fantazi.
Obnovio je povredu?!? :isuse: Ja isto, drzim ga na klupi, tu mi je od 4og kola, odose pare ako ga prodam. A opet, ko zna da l ce ponovo biti isti posle povratka :frust:
Link to comment

baš lepo pucam :(ajde što je juče "Ko voli Partizan.." imao fontea koji je dao gol, ali danas je morao i Bacuna njegovim tragom.

Leandro Bacuna (Aston Villa) je zabio nakon divne asistencije suigrača. Šut mu nije bio jak i išao je po sredini gola, ali golman svejedno nije uspio to obraniti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...