Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najbolja stvar koja se dogodila danas, je cinjenica da ce RvP ownership biti >60%Cak i da odigra standardno u prva dva tri kola, nece mu rasti cena. A ako se ne proslavi, moze da padne drasticno. Ja apstiniram do cetvrtog kola i potencijalnog oskar vajld karda. Taman im tada stize PalasSent from my Nexus 4

Link to comment
Najbolja stvar koja se dogodila danas, je cinjenica da ce RvP ownership biti >60%Cak i da odigra standardno u prva dva tri kola, nece mu rasti cena. A ako se ne proslavi, moze da padne drasticno. Ja apstiniram do cetvrtog kola i potencijalnog oskar vajld karda. Taman im tada stize PalasSent from my Nexus 4
Sad ni ja ne znam sta da radim :(Imam par dana da provrtim standardnih 200 kombinacija i da na kraju zaserem stvari po obicaju :)
Link to comment

I najprostija moguća matematika na svetu - on je akumulirao najveći broj poena prošle sezone. Nemati njega ili Bejla je samoubistvo, a najbolje je imati obojicu.

Link to comment

Znam da je glupost i da ću u h2h sve da pogubim zbog Persija kapitena, ali jednostavno me smara da trošim 14 na igrača...mnogo mi zanimljivije da rokam ujednačen tim, a kontam valjda se u klasiku barem neću baš toliko obrukati.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...