Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kazi bre Prslinu da se vraca na forum izem mu mu taj njegov bojkot!
Don't shoot the messenger... Rece valjda nakon N.G. prekida taj bojkot, a tvrdi da i ne gleda, jer bi ondak morao i da odgovori na prozivke.Samo ne kapira da je toliko ocajan da ga niko vise ni ne proziva... :lolol:
Link to comment
Don't shoot the messenger... Rece valjda nakon N.G. prekida taj bojkot, a tvrdi da i ne gleda, jer bi ondak morao i da odgovori na prozivke.Samo ne kapira da je toliko ocajan da ga niko vise ni ne proziva... :lolol:
Pitaj ga jel igra FM 14 :D
Link to comment
Pitaj ga jel igra FM 14 :D
Ne znam, ali sad sam ga naduvao , da se vrne vec jednom i da mu nisam ja portparol i da sam uz konstataciju, morao da odgovorim cak na jedno pitanje (a to mi nije bilo ni u sestomesecnom planu) i da ako ce vec da proziva preko mene, morati i da pobedjuje, da me ne bi kompromitovao (malo je to uslova za ovakvog portparola)Odgovorio: Hvala i izvini sto sam te gnjavio,na forum se vracam za desetak dana,ali nije lose da ponesto napises tamo s vremena na vreme, ipak su nam to braca po muci i razumeju agonije i ekstaze menadzerovanja (da se rasplaces) i (sta mu se to desilo otkad nije na forumu) Morao sam da pitam da li je onda ,kao respektabilni menadzer u agoniji (uzevsi u obzir sveukupan ucinak) ili u ekstazi (zbog poslednje pobede)Odgovor: U agoniji,nazalost..... (to ipak objasnjava, gore navedene , cudne, mekane i saosecajne komentare)
Link to comment
... Samo savremeni muškarac, koji zna šta hoće!!!
Ne opterecuj svoju ocito mudru glavu,upijaj svest u tunelu zivota i naravno, ne dozvoli da ti to svetlo na kraju tunela, bude samo jos jedan voz koji dolazi. Vise ti od toga ne mogu pomoci
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...