Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego, već je vreme da se priupita... Je l' opstanak klasika? Tri ekipe u niži rang?
Vreme da se priupita je bilo jos negde u junu kad smo to resili. :P 3 ekipe dole, 3 gore i jos po 2 iz Premiera i Championshipa idu u baraz gde u PPPremier ulaze ili u njemu ostaju one 2 od te 4 koje imaju najvise classic bodova.
Link to comment
Vreme da se priupita je bilo jos negde u junu kad smo to resili. :P 3 ekipe dole, 3 gore i jos po 2 iz Premiera i Championshipa idu u baraz gde u PPPremier ulaze ili u njemu ostaju one 2 od te 4 koje imaju najvise classic bodova.
Ma ja računao da me neće zanimati, ali biće gusto kako stoje stvari.
Link to comment

Igrao sam bez golmana, samo su Runi (11) i Ziru (5) osvojili vise od 2 boda i dobio sam 1 ozbiljnog konkurenta za promociju™ i prosao dalje u kupu :lol:Pogadjalica raspad. Da su utakmice zavrsene u 85' imao bih jedno 60 bodova vise.

Link to comment

:o a ja ovde iščekujem uobičajeno ritualno samohejlovanje... :(nego šta se sad radi, Remzi se prodaje, dovodi se Kabaj? buđave utakmice mu slede, ali nisam pametan koga drugog da uzimam. Šurle, jebote? oće li taj zaigrati makar do ove januarske wc? ili da budem mali Mujo, uzmem Adnana i rastužim ivil Kagavu? treba mi zimska pauza, više uopšte ne znam šta radim.

Link to comment

Izubgo sam suu svim ligama i jos men nek i neaktivni invalid dobio u kuupul. Sudiji utakmice Smrdljiva pljacenicka banda vs Liverpool jebem seme i pleme. The fucking end !

Link to comment
:oa ja ovde iščekujem uobičajeno ritualno samohejlovanje... :(nego šta se sad radi, Remzi se prodaje, dovodi se Kabaj? buđave utakmice mu slede, ali nisam pametan koga drugog da uzimam. Šurle, jebote? oće li taj zaigrati makar do ove januarske wc? ili da budem mali Mujo, uzmem Adnana i rastužim ivil Kagavu? treba mi zimska pauza, više uopšte ne znam šta radim.
Već sam otišao u minus bezveze... Minjole me iznervirao. Remzi - Kabaj prirodna rokada. Ja ću sačekati do sutra. Valjda neće pasti Remzi do tada.
Link to comment

Tipujem da ce pasti za 0,1 - 0,2. Prepumpana je i brzo ce se osetiti deportacije. Ali ako nista vecina ljudi je u istom sosu, a i bilo je monotono - svi imaju Remzija, Jaju i Suareza, au kurac vise.Mene brine kakva je sansa da Theo odigra i treci mec zaredom, njega sam pikirao da odmeni Remziku...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...