Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Dobar je Praslin, jos jedno 15 kola i oko 70 transfera i pocece da dobija.Odvikao sam se od fantazija skroz, tek sad skontao da sam doveo inkviziciju™ za ovo kolo.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja kad god otvorim fantasy promenim traku između lukakua i đirua. ovo kolo ne radim transfere, nekako se zaboravim u ovoj pauzi i ne znam ni šta bih menjao.
sve isto kod mene, od reči do reči.voleo bih da udenem nekoga iz odbrane Čelzija, ali nakon užasne prošle nedelje, nadam se da će ovog puta bar neki klinšit da padne sa ovim što imam. tako da ću da probam, najverovatnije, po prvi put da uđem u gw bez transfera.
Link to comment

@MullockSMirror: Told that Robin van Persie has now been ruled out of Man United's game with Southampton today by a calf injuryCmn Lukaku & Januzaj :Hail:Krecem sa -4, Lempron rival. 2B or not 2B

Link to comment
Januzaj ne verujem ni da će da igra.
I ja. Da je Fergi i dalje gazda dovodjenje Januzaja bi bilo vjerovatno najgluplji potez svih vremena posto bi do kraja sezone dobio jos 6 minuta.Ovako ko zna, mozda mu se i omakne jos neki start. Sve u svemu ko nema pametnijeg posla moze na brzinu da zaradi malo na njemu i to je to.Hauevr, moguce da se varam i da cu ispasti glup jer ga nisam doveo, red je da se i to desi jednom ove sezone :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...