Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Meni je od 8 transfera jedina 'greska' bilo izbacivanje Lukakua ali prosto nisam mogao da rizikujem nekoliko kola praznog hoda i gubitak para.Dovodjenje Michua je bilo rizicno ali je odigrao dobra 3 kola cim sam ga doveo, sad opet malo pada u formi izgleda.Mirallasa sam predugo drzao u timu al jebiga.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dovodjenje Michua je bilo rizicno ali je odigrao dobra 3 kola cim sam ga doveo, sad opet malo pada u formi izgleda..
Ja sam ga uzeo sad za poslednji GW i još mu dao traku, ne znam ima li to nekog uticaja ili ga je možda bolela glava od četvrtka :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Ozil:

Arsenal are set to be without Mesut Ozil for their Barclays Premier League clash at Norwich on Saturday but are hopeful their £42million signing will not face a long spell on the sidelines.Ozil hobbled off with less than 10 minutes remaining of Germany's 5-3 win over Sweden on Tuesday night after picking up a hamstring injury.The midfielder will have a scan on Wednesday and Arsenal have already been in touch with the German doctors to find out exactly what happened.
Benteke:
Aston Villa boss Paul Lambert is hopeful that Christian Benteke will be fit to play some part against Tottenham on Sunday afternoon.
Boruc:
Wojciech Szczęsny, a nie Artur Boruc jest w pierwszym składzie na mecz z Anglią. Jaki jest powód absencji golkipera Southampton? - Arturowi odnowił się uraz mięśniowy, dyskusja trwała długo, w końcu zdecydowaliśmy, że nie zagra - powiedział na antenie Polsatu Sport lekarz kadry Jacek Jaroszewski.
Link to comment
:lolol: može. nije igrao sinoć zbog obnovljene povrede mišića; baš je hteo da igra, ali su lekari poljske reprezentacije ipak odlučili da ne igra. sad da vidimo šta će da kažu u klubu.
Link to comment

Ja izvršio izmene u subotu....bio drugi dan pečenja rakije, nisam znao koja je godina a kamoli da li se igra redovno kolo. :dry:Ubacio Januzaja i ovde i u draftu, toliko sam bio inventivan. ("pošto li je onaj mali iz mančestera što je zabo dva komada? 4.7? Ma da, on će sad da igraaaaa, ubacuj")

Link to comment

9 prvotimaca mi ima ("na papiru") lagane utakmice kod kuce. Preostala dvojica su favoriti u gostima. Ne znam kome da stavim traku, ali sam sigurna da ce izbor biti pogresan.

Link to comment

ja kad god otvorim fantasy promenim traku između lukakua i đirua. ovo kolo ne radim transfere, nekako se zaboravim u ovoj pauzi i ne znam ni šta bih menjao.

Link to comment

RvP bar 2 komada u ovom kolu. Naljutio se sto mu je pala cena. Ima li ga uopste jos neko ovde?Kod mene na ovosezonsku pogadjalicu moze da se primeni sledeci moto:"Svako kolo je dobro za otici u minus." - Praslin

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...