Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Натерао ме Вест Хем синоћ да опет проговорим на форуму, па да у оквиру тог ексцеса појасним и шта радим у Фантазију: лудим, ето шта. :isuse:Убедљиво најгора сезона откад играм Фантази, не зато што ме "неће", већ зато што н'умем да изаберем играче. Спреман сам на још пет-шест кола пораза, а да после тога крене некад пораз, некад победа ритам. Капирам да ће и то бити довољно да се преживи. Ваљда..
Isto. Koliko god da skupim poena protivnik ima bar 3-4 vise. Da mi igra tim iz drafta imao bih bar 3 pobede vise, tamo razvaljujem :isuse: Za neverovati. I naravno, znao sam cim kupim jebenog prekenjanog Ramzija da ce zavrsiti sa svojom golgeterskom renesansom. Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Натерао ме Вест Хем синоћ да опет проговорим на форуму, па да у оквиру тог ексцеса појасним и шта радим у Фантазију: лудим, ето шта. :isuse:Убедљиво најгора сезона откад играм Фантази, не зато што ме "неће", већ зато што н'умем да изаберем играче. Спреман сам на још пет-шест кола пораза, а да после тога крене некад пораз, некад победа ритам. Капирам да ће и то бити довољно да се преживи. Ваљда.Што се лиге са Феијем тиче, разваљује ме и честитам му јавно на томе, а честитам и свима који су ме до сада добили. Већини сам слао ПМ-ове, али ево сада и пред свима да се спортски наклоним успешним супарницима.Иначе, две победе које имам су из кола када нисам ишао у минус. :twak:
zezas da je najgora? :o bitno je da si protiv mene wild card koristio...
Link to comment

Па сигурно је гора од оне у којој сам победио у ППП лиги. И од оне у којој сам у Купу стигао до последњих 1000. Или од оне када сам на крају био у првих 10.000. ;) И морам да те питам, кукаш стално на тај вајлд кард иако је био у другом колу и раније нисам могао да га искористим, а ти си у тој утакмици отишао у -4, па изгубио са 3 разлике. Ко је онда мастермајнд иза тог твог пораза? Ја своје грешке бар признајем. :sleep:

Link to comment

Da se pridružim Praslinu i ducci, najgori početak do sada, u svakom porazu nisam ni prismrdeo protivniku... :cry:Bio sam čvrsto rešen da idem bez Persija pre početka, odmah tada gubim kada je jedino imao učinak... Popuštam naravno, i u 3. kolu ide WC zbog njega, u tim tada dolaze i majstori poput Vord Provsa, Čembersa i Vitakera koji dokazuju svoju klasu donoseći, svi u paketu, čitav poen po kolu... :isuse: Tu kreće potpuni sunovrat... :DBen Arfa je takođe dobro otvorio sezonu, kupujem ga, eto ga sad na klupi... Soldada sam isto doveo posle dva gola, ne vidi se na terenu od tada... :isuse:Pa još i onaj GW kada su Persi© i Volkot zamenik povređeni pred početak svojih mečeva :isuse:

Link to comment
Па сигурно је гора од оне у којој сам победио у ППП лиги. И од оне у којој сам у Купу стигао до последњих 1000. Или од оне када сам на крају био у првих 10.000. ;)И морам да те питам, кукаш стално на тај вајлд кард иако је био у другом колу и раније нисам могао да га искористим, а ти си у тој утакмици отишао у -4, па изгубио са 3 разлике. Ко је онда мастермајнд иза тог твог пораза? Ја своје грешке бар признајем. :sleep:
ma ja kukam jer svake sedmice protivnici koriste wild card. evo ove daddy nije pa sam dobio. inace, ti si tad pobijedio jer je silva imao nebitnu asistenciju u 104. minutu.
Link to comment

Nego, jel mi se cini ili je the age of the big defenders gotovo?Vec par kola ima drasticno manje klinova, a i njih pokupe Sautemptoni, Vest Hemovi, Halovi i Vile

Link to comment
Ben Arfa je takođe dobro otvorio sezonu, kupujem ga, eto ga sad na klupi... Soldada sam isto doveo posle dva gola, ne vidi se na terenu od tada... :isuse:
Isto + na pocetku sezone dvoumio se izmedju Felainija i Micua, naravno izaberem cupavog Belgijanca za ciju se karijeru sad vec ozbiljno brinem. Kazorlu da ne pominjem. Lukakua sam morao da izbacim iz ekipe, da bi decko poceo da igra...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...