Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rafa ispao?! :lol: 7:6 7:6 6:4 u tri seta. Ne može da se izvlači na koleno jer da je povreda ozbiljna on ne bi rizikovao predstojećih 200, 300 mečeva koje može da odigra u karijeri zbog jednog meča u prvom kolu. Uostalom i tesan rezultat govori sam za sebe.Smešno i pomalo žalosno je to sa tim starim igračima koji se povlače i vraćaju toliko puta da prestaneš da brojiš (Has, Davidenko, Hjuit, Nalbandijan..). Za to je kriv Fed koji tvrdoglavo odbija da završi karijeru. Ja bih volela da i on ispadne u sledećem kolu, i na svakom narednom turniru da ispada u prvom, drugom kolu i konačno da završi karijeru i ne blamira sebe više.
jel ima na ovom forumu banovanje za glupost? covek ima 36 uzastopnih 1/4finala, and counting... i blamira se?! :isuse:daj dete, vrati mami nalog i ne pisi svasta
Link to comment
Smešno i pomalo žalosno je to sa tim starim igračima koji se povlače i vraćaju toliko puta da prestaneš da brojiš (Has, Davidenko, Hjuit, Nalbandijan..). Za to je kriv Fed koji tvrdoglavo odbija da završi karijeru. Ja bih volela da i on ispadne u sledećem kolu, i na svakom narednom turniru da ispada u prvom, drugom kolu i konačno da završi karijeru i ne blamira sebe više.
Haas igra jednu od najboljih sezona u karijeri... za Federera ne vredi ni objašnjavati. Stvarno, imaš sport za decu malo niže :)
Link to comment
jel ima na ovom forumu banovanje za glupost? covek ima 36 uzastopnih 1/4finala, and counting... i blamira se?! :isuse:daj dete, vrati mami nalog i ne pisi svasta
Za igrača njegovog kalibra kakav je nekad bio i kakvu karijeru ima ovo što prikazuje nekoliko sezona unazad i ove sezone posebno (mislim jedna titula turnira 250 ili 500 :isuse: ) jeste blamaža. Federer sada jedino može titulu da osvoji ako Novak, Rafa i Mari izbace jedan drugog, ako ih neko drugi izbaci ili ako uopšte ne igra turnire na kojima ova trojica igraju. Nije se prijavio na Kvins kao pripremni turnir jer Mari tamo igra, sumnjam da to nije bio jedan od razloga ako ne i glavni razlog. Ne može više da se nosi sa njima, ali tvrdoglavo igra a kada krene da plače kada ga Rafa pobedi e to je žalosno. Ne znam, ti si možda plačljivko kao i on pa mu zato držiš stranu.
Link to comment
Za igrača njegovog kalibra kakav je nekad bio i kakvu karijeru ima ovo što prikazuje nekoliko sezona unazad i ove sezone posebno (mislim jedna titula turnira 250 ili 500 :isuse: ) jeste blamaža. Federer sada jedino može titulu da osvoji ako Novak, Rafa i Mari izbace jedan drugog, ako ih neko drugi izbaci ili ako uopšte ne igra turnire na kojima ova trojica igraju. Nije se prijavio na Kvins kao pripremni turnir jer Mari tamo igra, sumnjam da to nije bio jedan od razloga ako ne i glavni razlog. Ne može više da se nosi sa njima, ali tvrdoglavo igra a kada krene da plače kada ga Rafa pobedi e to je žalosno. Ne znam, ti si možda plačljivko kao i on pa mu zato držiš stranu.
to! napokon jedna dubinska analiza. crknite nabeđeni tenis-furunaši! :lolol:
Link to comment

Aj' još samo ovaj put, pošto očigledno ni ne znaš šta sve lupetaš... Federer ima potpisan ugovor sa turnirom u Halle-u za nastupe do kraja karijere, a ti i dalje "otkrivaj" zašto u to vreme ne igra u Englskoj :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...