Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

sutra i onaj naš baksuz ispada mmw
Dajem ti 3 dinara za tvoj 1 uloženi da pokažeš koliko si ozbiljan. :PMeni Nadala žao, mada ne znam zašto. Možda jer imam neki osećaj da mu je karijera na kraju, daj bože da grešim. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakvi problemi sa travom? pet puta finalista dva puta sampion,danas se kretao ocajno i to po meni jedino ima veze sa stanjem njegovih kolena, narocito je bilo ocigledno kod naglih promena pravca i kocenja.
Mislio sam na kombinaciju proslogodisnjeg poraza i mucenje sa povredom posle toga. Naravno da je Nadal isuvise veliki da bi imao trajni problem sa bilo kakvom podlogom.
Link to comment

Ako me nesto nervira u sportu, to je kad neki igrac/tim zasere pa krene kenjanje o povredama i raznim kurcima palcima. Najizrazenije je u NBA kad Brajant odigra kao kurac i onda ga je bolelo nesto, a kad sledeci mec zabije 40 poena onda je sve ok. Tako i ovde, ispada da je Darsis danas bio drvo a Nadal pobedio samog sebe :isuse:Covek je igrao kao zmaj, svaka mu cast :Hail:

Link to comment

ja sam ubedjen™ da je ovo danas placanje danka za onaj mec sa novakom na rg, ko zna pod kakvim je blokadama i pejnkilerima igrao tada, sto bi rekli englezi, nema rucka zadjabe :)

Link to comment

nije ovo neka povreda, ili nesto posebno, ali se daleko losije krece nego prethodnih godina jer mu je teze da se savija, samim tim drugacije mora da udara lopticu i slicno... to je kao sto je Murray bio povredjen za RG. znao covek da ce da popusi, pa oma krenuo da vezba za travu.usput, prvi mec na Wimbledoneu nije uvek isti kao i finale. podloge se maaaaaaaaaalko razlikuju :D

Link to comment

nego, citam malopre zanimljiv komentar po kome je ovo™ deo velikog plana po kojem ce nadal ubuduce igrati samo sezonu sljake, po zavrsetku iste prikladno se povredi i ode na oporavak do pocetka sledece, hmm..

Link to comment

Hjuit jos igra :unsure: i uz to vodi 2:0 protiv Vavrinke i ima brejk prednosti u trecem :ohmy:Bojana ponovo pravi brejk i sad servira za mec, 8:7 u treem setu, i dobi Bojana 9:7Bravo devojke 4/4

Link to comment

Rafa ispao?! :lol: 7:6 7:6 6:4 u tri seta. Ne može da se izvlači na koleno jer da je povreda ozbiljna on ne bi rizikovao predstojećih 200, 300 mečeva koje može da odigra u karijeri zbog jednog meča u prvom kolu. Uostalom i tesan rezultat govori sam za sebe.Smešno i pomalo žalosno je to sa tim starim igračima koji se povlače i vraćaju toliko puta da prestaneš da brojiš (Has, Davidenko, Hjuit, Nalbandijan..). Za to je kriv Fed koji tvrdoglavo odbija da završi karijeru. Ja bih volela da i on ispadne u sledećem kolu, i na svakom narednom turniru da ispada u prvom, drugom kolu i konačno da završi karijeru i ne blamira sebe više.

Edited by Serpentina
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...