Jump to content
IGNORED

Skijaški skokovi i letovi


ajgor

Recommended Posts

da li postoji neki ekvivalent kasajiu za ovako konstantno i dugovečno bavljenje pro sportom?

 

Nije baš sasvim uporedivo, ali stoni tenis ih ima dosta - Šurbek, Primorac, Kalinić, bar da pomenem ex-SFRJ

Link to comment

ma zajebavam se

 

 

jasna sekaric, slican je sport, psiha je 90% uspeha :)

 

harada, okabe, kasai, ko bi cetvrti, tamo sredinom 90tih? kazujosi? :) cini mi se da je ta ekipa imala neki gadan zajeb u poslednjem skoku na nekim zoi i da zbog toga nisu uzeli zlato

 

edit: nasao, harada ih upropastio 94, nisikata je bio cetvrti u timu

Edited by pbg12345
Link to comment

ma zajebavam se

 

 

jasna sekaric, slican je sport, psiha je 90% uspeha :)

 

harada, okabe, kasai, ko bi cetvrti, tamo sredinom 90tih? kazujosi? :) cini mi se da je ta ekipa imala neki gadan zajeb u poslednjem skoku na nekim zoi i da zbog toga nisu uzeli zlato

 

edit: nasao, harada ih upropastio 94, nisikata je bio cetvrti u timu

 

funaki je razvaljivao krajem 90-ih, uzeo zlato u naganu i osvojio 4 skakaonice...

Link to comment

funaki je razvaljivao krajem 90-ih, uzeo zlato u naganu i osvojio 4 skakaonice...

da, on je malo kasnije dosao

 

nego, uvek su me nervirali austrijanci i nemci (previse ih je), a navijao sam za pre svega slovence, pa japance i naravno ahonena

Link to comment

I to je ta zimska zanimacija, zimska carolija, asocijacija da ce uskoro dani (i noci) pica i ića i mamurluci koje leci ruska salata, podvarak i koka kola.

Mrzim zimu, mrzim sneg, skijanje mi je malo manje odvratno od tenisa, ali ski skokovi vazda bili prava poslastica. Tih par sekundi letenja je nesto nadrealno.

 

U to ime :D

 

TjaFzZb.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...