Jump to content
IGNORED

Skijaški skokovi i letovi


ajgor

Recommended Posts

Meni je ovo ocjenjivanje telemarka uvijek bilo glupo, ako to nije izazivanje opasnosti po takmičare, ne znam šta je onda. 

 

I jeste i nije... ako favorizuješ daljinu po svaku cenu, verovatno će skakači praviti veće rizike samo da bi je postigli.

Link to comment

koliko sam ljubomoran sada

jms, ne znam te, ali mislim da te mrzim :D
i tebe renne, posto si prisustvovao takvom dogadjaju :)

jms, zelim ti lep provod i da nam okacis mnogo slika

naravno i kratak recap :D

Link to comment

Hvala!

 

Nadam se da ce biti jedna karta [viska] dok dodjem :D Slao mejl njihovoj ski federaciji o rezervisanju/kupovini unapred, ali ne odgovaraju.

 

Stizem u grad prethodno popodne/vece i razmisljao sam da idem i na 1. dan [nocni skokovi], ali mislim da cu biti knap sa vremenom.

 

Uopste ne mogu da nadjem neku fotku gde je publika na toj skakaonici.

 

Po ovoj, izgleda da su sa strane

 

http://3.bp.blogspot.com/-2_6L5OzO8DI/Tw9ZTjITESI/AAAAAAAADNQ/Oxal39tV8BQ/s1600/DSC00180.JPG

 

ali se nadam da ce biti mozda i nasuprot, bas ovo sto renne kaze, kao npr. na ovoj [gore levo, blizu onih plavo/belih satora]

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/06/View_from_Sapporo_Ski_Jumping_Tower.JPG

Link to comment

Obicno je 90% prazno. Pripremi se i da ce se otkazati tekma, ubedjen sam da su tamo otkazali najvise tekmi u svetskom kupu. Uvek je neka mecava.

 

Da, videh i ovo dok sam trazio slike stadiona  :D

 

japan-ski-jump-world-cup-2009-2-1-2-3-19

 

Nije mi primarni razlog putovanja, ali kad sam video da se poklopilo sa datumima kad sam tamo, gre'ota bi bilo ne otici.

 

Za sada je vreme ok tamo, zene su juce skakale - nadam se da ce da ostane tako jos dve nedelje...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Slovenac pobedio sinoc, videh na TV po dolasku u hotel - videcemo ko ce danas :)

 

Upravo je poceo opet sneg da pada, ali nije jako.

 

Pozdrav do sledeceg javljanja :)

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...