Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

1 minute ago, Shan Jan said:

Ma dok ja zatvorim finansijsku konstrukciju eto ti ga ovde ceo Piter i Moskva :cry:

 

Jel htela zena bogata da se udaje, jeste, jesi ti hteo da se zenish - nisi. Sad izvoli pa zatvaraj finansijsku konstrukciju.:sleep:

  • Haha 4
Link to comment

Držao je CHP i Izmir. Bursa i Adana su postali opozicioni danas. Inače, nakon prošlogodišnjeg neuspeha opozicija je išla odvojeno, i ovo je veliki uspeh CHP, jer su pobedili uprkos tome što je jednokružni sistem u pitanju, a DEM(Kurdi) i IP su imali svoje kandidate na mnogim mestima. Erdoganu je ušla u biračko telo YRP još konzervativnija islamisti čeka partija, koja je postigla dobar rezultat (6%). AKP je pometen kombinacijom loše ekonomske situacije i rata u Gazi, gde je Erdogan potpuno limitiran da velike reči, pretvori u nekakva dela. Nije to Sirija ili PKK gde bi se on postavio kao ozbiljan igrač, već može samo da ćuti i čeka da sve prođe. 

  • Hvala 2
Link to comment

Jel ima u Turskoj nekih kradja izbora kao kod nas il nema takvog zezanja chak ni ako si sultan?

Link to comment

Na N1 kažu da je to "balkanska mahala". Naselje od 200.000 ljudi od čega je 60% Bošnjaka i 20% Makedonaca.
Meni to malo čudno jer bih očekivao da bar ti Bošnjaci glasaju za Erdogana. Doduše, tada bi verovatno gledali bosansku a ne jugoslovensku zastavu.

  • Hvala 1
Link to comment

Jeste.

 

Quote

BOŠNJAČKA MAHALA U ISTANBULU

Ukoliko ne poznajete turski jezik, a doputovali ste u Istanbul, ne znate kuda i kako, sjednite u gradski autobus sa natpisom "Bajrampaša" i kada stignete na odredište više nećete biti stranac. Naime, dio grada pod istoimenim nazivom naseljen je ljudima iz BiH i Sandžaka. Na ulici se čuje žamor ljudi koji govore našim bosanskim jezikom i svi oni su spremni u svakom trenutku da pruže ruku pomoći. Na restoranima možete vidjeti natpise tipa "Bošnjačka pita" ili postere Halida Bešlića. (...)

http://www.bosnjaci.net/prilog.php?pid=16984

Edited by vememah
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

ju ovo neki moji :rolf:

 

a chija je to pesma, mislim, ko peva?

 

Nada Topčagić. 

 

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Ali pesma Morning is :rolf:.

 

A u drugim vestima, Turci će da nas uče demokratiji, dotle smo stigli :cry:

  • +1 4
Link to comment
×
×
  • Create New...