Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

možda bi Pauljara bio bolji kada bi uspeo da veže nekoliko utakmica, ali na njegovu nesreću konkurencija mu je stameni vihor Miljkon. No, po Blicu jurimo za Nenadom Adamovićem LM iz kulskog Hajduka koji je prošao našu oml. školu i Kamilom Kopunekom DMC iz Slovana + slovačka reprezentacija

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

kopunek je dao žabarima gol koji ih je izbacio sa mundijala u jafrici.po mom mišljenju jedna od najlepših akcija za gol na celom mundijalu.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Рашовић и Нађ „снимали” Мугошу и Вукчевићаhttp://www.zurnal.rs...vica/index.htmlpočelo je tradicionalno skeniranje CG tržišta. skeniraće se više igrača od kojih je svaki ponaosob najbolji mladi igrač CG. a ako nisu mladi onda su (svaki ponaosob) ubedljivo najbolji igrač CG lige.

Edited by Ted
Link to comment
Pa eto ti ga taj Pauljević, vade ga u 25. minutu utakmice, ne može da čuva ni najgore bočne igrače u ligi, a sećam se i da je direktno odgovoran za neki kiks da smo izgubili bodove, neka od onih utakmica pre Vojvodine.
Pauljević, Knežević i Manga nisu mogli da vežu tri utakmice, jer nisu imali pravog čovekatm u FKP. Možda su i oni balvani, ali možda i nisu, to niko ne može da tvrdi jer nisu bili ni blizu šanse. Zato su dokazana trupla poput raznih šćepovića i medžika morali da startuju da im se tate ne bi potresale.Srpski fudbal je leš u truljenju, kao i srpsko društvo u celini.
Link to comment

Dobro, priznajem da je moguće to što kažeš, i da naravno ima igrača koji nakon određenog broja tekmi proigraju i nakon toga igraju sve bolje, međutim, ovi me nisu uverili da su i tu minutažu koju su imali zaslužili. Naravno, nisam nepogrešiv, lako je moguće da se varam.

Link to comment

Pauljevica i Knezevica nisam gledao ukupno ni 20 minuta, Mangu sam gledao malo vise, i cinio mi se skroz dobar, u svakom slucaju bolji od tadasnjih vasih balvana.

Link to comment

prema Novostima, Duljaj i Aksentijević prva pojačanjaiz Teleoptika Filip Marković i Nemanja Petrović

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...