Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

TRIO NA IZLAZNIM VRATIMAJOŠ pre petnaestak dana u Partizanu je urađen DVD materijal trojici fudbalera :0.6: - Filipu Kneževiću, Dejanu Babiću i Branku Pauljeviću, što znači da će pomenuti trio biti slobodan u izboru nove sredine. Velika je verovatnoća da će Knežević, Babić i Pauljević pokušati da se izbore za ugovore u Južnoj Koreji, pošto su posredstvom Fakrije Šekularca, a na inicijativu čelnika crno-belih, diskovi već “otputovali” na Daleki istok.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

Kad bi mi pokupili cigane ne bi vam mnogo igraca ostalo :)Koliko sam ja ukapirao Viljusku™ ne dovodi nikog nego u principu nema nista protiv.

Edited by katamaran
Link to comment
JOŠ pre petnaestak dana u Partizanu je urađen DVD materijal trojici fudbalera :0.6: - Filipu Kneževiću, Dejanu Babiću i Branku Pauljeviću, što znači da će pomenuti trio biti slobodan u izboru nove sredine.
Oh wellFilip Knežević i Branko Pauljević su dva najbrža igrača koje imamo. Treći najbrži, David Manga pozajmljen je još prošle sezone. Četvrti najbrži, Lazar Marković, otišao. Već se nazire koncept ranjenog puža za sledeću godinu.Uostalom, koga boli kurac za fudbal
Link to comment
Oh wellFilip Knežević i Branko Pauljević su dva najbrža igrača koje imamo. Treći najbrži, David Manga pozajmljen je još prošle sezone. Četvrti najbrži, Lazar Marković, otišao. Već se nazire koncept ranjenog puža za sledeću godinu.Uostalom, koga boli kurac za fudbal
Najbrži možda jesu, ali igrači nisu.
ja bi eksperimenta radi, zadržao dvojicu brzih fudbalera. leba ne jede :D
Link to comment

Pa eto ti ga taj Pauljević, vade ga u 25. minutu utakmice, ne može da čuva ni najgore bočne igrače u ligi, a sećam se i da je direktno odgovoran za neki kiks da smo izgubili bodove, neka od onih utakmica pre Vojvodine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...