Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne vredi. Ana i dalje ne razmislja tokom meca. :isuse:Losa selekcija udaraca ce joj opet doci glave, ako nesto brzo ne promeni.
pa nakon prvog gema i propustene brejk (ili dve?) lopte i onog 15minutnog druogog koji je ipak izgubila, krenula je sa autodestruktivnom nervozomnestrpljivo.a opet malo treba da krene i okrenesamo da osvoji sad na svoj servis i izjednaci
Link to comment

neiznudjene greske 33 - 5 :frust:a duplih servisnih koliko?? 9o jee...

Edited by InvisibleLight
Link to comment

ana nema veze, to je jasnoali aga, pa to je žestok smormarej je za nju mala macatoliko me je iznervirala onim vraćanjem i slajsanjem, reči nemammogu da je zovu i umetnica (mats) ali to što ona igra, to je za mene totalni antitenissmor smoreni

Link to comment

postoji nesto sto se zove takticko igranje, menjanje ritma, trazenje rupi. ono sto Radwanska igra nije nista od toga. ona je gori pusher od Karolinice™Murray je, pogotovo danas, daleko od toga. on je pravi primer takticara, koji ponekad postane previse defanzivan i onda igra najodvratniji tenis u prvih 100-Simon(koji je muska Radwanska, mucno ga je gledati)

Link to comment
ana nema veze, to je jasnoali aga, pa to je žestok smormarej je za nju mala macatoliko me je iznervirala onim vraćanjem i slajsanjem, reči nemammogu da je zovu i umetnica (mats) ali to što ona igra, to je za mene totalni antitenissmor smoreni
Apsolutno. Negledljiv tenis.
Link to comment

ANA protiv AGE kolko puta vec vidjeno. :isuse: Jebote kad igra protiv nje stvarno ima kompleks. Imam utisak kad bi je dobila jednom da bi je dobila i u narednih 10 meceva bez problema. Ali dobro ako nista drugo stici ce do 12 mesta na WTA jedino ako JJ ne poludi do kraja pa ce ANA da padne na nesretno 13. mesto :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...