Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

nemas slobodnu nedelju na RG, pa nisu oni britanske princeze :lol:
Pa nisu ni oni najnormalniji, nemaju krov i reflektore već decenijama, a izgradiće ih otprilike kada se ljudi nasele na Marsu. Edited by Arkadija
Link to comment

Izgleda da je Madrid ipak naterao Novaka da pritiska do kraja i ne opusta se. Nije nesto narocito odigrao ali fokus je bio prisutan sve vreme, a kad je Novak fokusiran i sa nesto slabijom igrom od one koju moze da proizvede, u stanju je lako da pobedi veci deo tura. U svakom slucaju, izgledao je danas neuporedivo solidnije od Nadala, sto je prilicno ohrabrujuce pred to vec vidjeno finale pre finala.

Link to comment
ja se vise brinem oce li nadal stici do SF-a, nekako bi mi bilo truba da novak osvoji RG a da njega ne pobedi
Slobodno neka ispadne odmah. Za drugu titulu na RG cemo da idemo u finese. :s_a:
Link to comment

novak je danas vracao bugarcetov servis ko '11ste, bugarce maltene i nije imao prednost servisa, zato ga nigde i nije bilo do pred kraj kad je opalio par hejlmerija koji su usli.

Link to comment

nemojte sada na mene drvlje i kamenje, ali meni se novakova igra i ne dopada preteranoed.mislm na fh pre svega

Edited by duda
Link to comment
nemojte sada na mene drvlje i kamenje, ali meni se novakova igra i ne dopada preterano
Ni meni, ali na celom turniru se ne moze videti Bog zna kakav tenis. Ima zanimljivih meceva ali kvalitet tenisa i nije neki. Sve ce to da dodje na svoje u drugoj nedelji.
Link to comment
nemojte sada na mene drvlje i kamenje, ali meni se novakova igra i ne dopada preteranoed.mislm na fh pre svega
igra ko ona stvar, izvinte me sto psujem...ali dobija lagano, tako da i ne znamo koliko je zapravo spreman. kada ga pritisnu siguran sam da ce i NJole povecati kavlitet igre
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...