Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

Meni se svidelo sto je Novak ipak rutinski dobio iako nije nista specijalno igrao. Nemac je prvi set odigrao sjajno.
Igrao je Kolsrajber ceo mec odlicno. tesko da je na kraju bila veca razlika u poenima od 10-15 vise u korist Novaka. Bojim se da ovde nije bilo nista rutinski osim cetvrtog seta, razliku su napravili "bitni" poeni koje je Novak listom uzimao. Meni je Koli skroz gotivan kao igrac, da moze da drzi kontinuitet u udarcima bio bi standardno u prvih deset.
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Igrao je Kolsrajber ceo mec odlicno. tesko da je na kraju bila veca razlika u poenima od 10-15 vise u korist Novaka. Bojim se da ovde nije bilo nista rutinski osim cetvrtog seta, razliku su napravili "bitni" poeni koje je Novak listom uzimao. Meni je Koli skroz gotivan kao igrac, da moze da drzi kontinuitet u udarcima bio bi standardno u prvih deset.
Pogresno sam se izrazio. I pored odlicne igre Kolsrajbera kao sto i sam kazes najvaznije poene je uzeo Novak i nekako mi je od brejka u drugom setu izgledao kao da drzi mec pod kontrolom.
Link to comment

But for now let’s just say that Djokovic threw the customary caution about such things to the wind when he was asked if Gencic’s death might provide him inspiration in the tournament going forward. He replied:“Absolutely. I feel even more responsible now to go all the way in this tournament. I want to do it for her, also, because she was a very special person in my life. I remember the last conversation we had, two weeks ago, about Roland Garros. You know she never held any words (back), not to me or to anybody close. That’s why people respected her, because she was honest and open.“She told me, ‘Listen, you have to focus, you have to give your attention to this tournament. This is a tournament you need to win.’ You know, she was giving me this kind of inspiration and motivation. So now I feel in her honor that I need to go all the way. But, you know, again, it’s not about me only. There are so many great players around still in the tournament. It gives me that inner strength, you know, to push even harder.”Those were bold and powerful words from an emotional, determined young man—one with a dog’s loyalty and enough heart to make good on his promise.Peter Bodo Ovo lako moze biti neocekivani boost za Novakove sanse na Roland Garros-u, ako mu je dodatni motiv uopste i potreban.

Edited by harper lee
Link to comment

Gasquet vodio 2-0 u setovima, sada je 2-2, ja ne vidim sta je tu nestvarno? :D u Gasquetovom svetu to je svakodnevna stvarnost :D

Link to comment

Ako u Parizu ne bude kiše ove sedmice, Nadalu više niko neće biti ni blizu da uzme set. Dobro, možda uspe jedan Novak da otkine, da ne budem previše radikalan.

Link to comment

ni ne treba da dobiju Nadala. jebes ti taj RG ako ne skines Nemesisa :Da nece ponoviti ovakvu igru protiv Nadala jer ce sa druge strane biti neko ko ume da potrci :P

Link to comment

:unsure:izvini Dado ;) poranio sam za sekuunduja već pomislio da sam gledao snimak 2.kola nekog turnira pored Nju Hemšira

Edited by mlatko
Link to comment

Kakva steta sto Jelena nikada nije htela malo da se posveti tom jebenom forhendu, da pripremi neke varijacije, da ga ponekad malo poravna i da ga ucini go to udarcem. A nije da ne moze, kad ispali BH paralelu kao da je iz topa ispali. Bila bi ekstra igracica.U svakom slucaju cestitke na cetvrtfinalu. Sjajan mec kao uvod u bitku sa Sarapovom, lagano, s kontrolom i brzo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...