Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

A jel umro onaj deda što se moli Prvom Bogu? Pošto vidim da su ga junaci skroz iskulirali i otišli svi zajedno do onog oberšenog leša... Nisu ga odvezali ni ništa.

Link to comment

Najbolje mi je da kralj i đenerali znaju tačnu granicu Crne Gore i Srbije, kao da se vozikaju kroz SFRJ.Mada ova epizoda je avion za prethodne, mora se priznati

Link to comment

Kapiram da će onaj telegrafista koji nije ustao da salutira kralju u sledećoj epizodi maznuti neku opremu i pobeći u štetočine™... To vam je taj mindset, kapirate. A i mora da ostane u fabuli neki aero-freak kad zapali Plačko sa 72 kovčega.

Link to comment
Najbolje mi je da kralj i đenerali znaju tačnu granicu Crne Gore i Srbije, kao da se vozikaju kroz SFRJ.
И мене то изнервирало. Плус што испада као да је Питер био краљ Србије а не Југославије. А ни Србија ни ЦГ као појам нису постојале, камо бановине, ццц.
Mada ova epizoda je avion za prethodne, mora se priznati
+1
Link to comment

Jedno tehnicko pitanje: mladi kralj pominje njemu omiljeni 6. lovacki puk i Batajnicu koju malo, malo, pa zovu tamo iz onog bunkera.Mislim da Batajnica tada nije postojala kao vojni aerodrom.Ili je kralj pomesao bombardovanja?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...