Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

intervju je vrhunski. autorski dosadna serija slobodno interpretirajuceg istorijskog sadrzaja.kaze prikazano 10 od planiranih 15 epizoda!? hoce film biti zamena za tih 5 epizoda?ima scenario za 50-60 epizoda. i unuci ima da mu snimaju seriju.
Pa što samo oni od cele familije da ostanu neuključeni? Pa jel ovo jedan porodični projekat ili nije? Edited by Syme
Link to comment
Pa što samo oni od cele familije da ostanu neuključeni? Pa jel ovo jedan porodični projekat ili nije?
pa naravno, porodica je na prvom mestu.bas ga je uhvatilo megalomansko kusta ludilo.ocekujem prosirivanje projekta - etno selo, chicha film fest, ravna gora merchandise (subare i kokarde)...p.s. aj neko da ga pita sta je predstavljao lik koga u seriji igra milos bikovic?! Edited by Takeshi
Link to comment

Nekoliko crtica.Poredjenje s van gogovom žutom bojom. Bez komentara.Bez ikakve podrške države pored živog RTS-a je onako baš bezobrazno."Politika" je nazvana tabloidom i pošto piše za istu zanima me razvoj situacije.

Edited by bergasa19
Link to comment
pa naravno, porodica je na prvom mestu.bas ga je uhvatilo megalomansko kusta ludilo.ocekujem prosirivanje projekta - etno selo, chicha film fest, ravna gora merchandise (subare i kokarde)...p.s. aj neko da ga pita sta je predstavljao lik koga u seriji igra milos bikovic?!
Baš to tvoje pitanje trebalo je da se razjasni u drugoj polovini 46. epizode, ali avaj...Inače, nema ništa od tog ludila. Ovo je, kao što su i drugi pre mene već konstatovali, kraj. Možda izvuče još i taj film, i to je to.Kusta je, megalomaniji uprkos, ipak pre svega dobar reditelj. Bajić nije.Ali zaista je nevoravnto sa kakvom osornošću Bajić odbija sve kritike. Svi njegovi kritičari su ideološki ostrašćeni, samo on nije. Mogu samo da ga mrze svi koji ga ne vole.haters-gonna-hate.jpg Edited by Syme
Link to comment
Чекајте,ако сам ја добро разумео они су снимили ових 10 епизода и то је то нема више.Осим овог што ће се можда снимити.
Sto, ti bi jos ovog? Malo li je bruke?
Jedi govna (ne ti Takeshi, RB).JBT, Van Gog je bolovao od ksantopsije, pa je vaskoliki svet video u pretezno zutoj boji. Od kakve li boljke RB boluje?!? :isuse:
Zanimljivo da na četničkom portalu Telegraf gde promovišu Samardžića nisu objavili ovu rečenicu :lol:
Zar to nije svima poznato?
Link to comment

Hm, serija, igrani film i mrčndajz. Pada mi na pamet da bi u franšizu vrlo lako mogao da se uključi i neki crtani film ili serija - za najmlađe naraštaje. Ako je mogao Lukas, može i Bajić. Pa onda specijalna serija čokoladica, gde se na pakovanju smeše četnici dok dižu zastavu svog puka, gumene bombone (mogao bi na pakovanju osim četnika da bude i poneki pop "odžačar vašeg grla" - kapiram da su neki popovi već došli na tu ideju, iako možda suviše bukvalno).Album i sličice!!!I naravno, igre za konzole, pc i mobilne telefone. Raznih žanrova - od onih jednostavnih "donesi kralju papuče, odvedi kralja do aviona, utovari tozla...", pa do first person shootera. Zamislite samo "Far Cry: Mt Flat", "Assassin's Creed: Save the Pilot!" - a da ne pominjem expansion pack za Skyrim, tamo već svi ionako imaju brade.Ukoliko neko u mojim idejama prepozna potencijal, molim da mi se obrati na PM radi razmena podataka (da ne objavljujem IBAN ovako javno).

Link to comment

A pa trebalo je da nam kažu da je ono bila expozicija za 50 epizoda. Onda se ne bismo onoliko rugali sporosti.Vječna šteta, ako ne snimi sve. Kakav bi to bio spektakl, kako serija odmiče, scenarij, likovi, dijalozi... sve postepeno degenerira kao crtež Alana Forda. Kad je u onom najboljem servirao Caneta iz voza, Helgu i NjKV, kakav urnebes bi tek bio poslije 40e epizode.

Link to comment
Baš to tvoje pitanje trebalo je da se razjasni u drugoj polovini 46. epizode, ali avaj...Inače, nema ništa od tog ludila. Ovo je, kao što su i drugi pre mene već konstatovali, kraj. Možda izvuče još i taj film, i to je to.Kusta je, megalomaniji uprkos, ipak pre svega dobar reditelj. Bajić nije.Ali zaista je nevoravnto sa kakvom osornošću Bajić odbija sve kritike. Svi njegovi kritičari su ideološki ostrašćeni, samo on nije. Mogu samo da ga mrze svi koji ga ne vole.haters-gonna-hate.jpg
Pa to je tipičan način odbrane kod glupih ljudi. Pogledaj kako se brane Jelena Karleuša, Biljana Srbljanović i AMP. Oni što me hejtuju su ružni i nemaju te i te cipele.
Link to comment
A pa trebalo je da nam kažu da je ono bila expozicija za 50 epizoda. Onda se ne bismo onoliko rugali sporosti.
50 epizoda???Lujo, da te obavestim,... ratovalo se i 42-e, i 43-e, pa sve do 45-e, a Gudroljuba su ganjali i 46-eSve ispod 250 epizoda je malo. Edited by ficfiric
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...